Novinky

< 1 > | 29x

Aktuality

19. 03. 2018

Na všechny z víkendu moc vzpomínáme, ohlédnutí připojíme ..., každopádně víkend silných zážitků! :-)

15. 03. 2018

Těšíte se na poslední zimní víkend?

Milí přátelé a kamarádi, my se těšíme hlavně na Vás a na to, jak si společně tento víkend užijeme! :-)
Je sice čtvrtek, ale u Michala a v Kouzelné školce právě vrcholí poslední přípravičky a kontrola rekvizit, techniky a vůbec všeho....na to vypravit se přímo za Vámi na VYSOČINU! Nemůžeme se dočkat! V neděli začínáme "doma" poprvé letos v Praze 1 a pak se velmi těšíme za Vámi do Plzně, kde to máme moc rádi. A nemůžeme zapomenout na velice důležitý úkol pro Michala a to přivítat zpátky doma děti z Berounska z jejich návratu z Jarních prázdnin ZÁBAVOU! ...tak kamarádi, nezapomeňte se doma a dorazte za námi do Králova Dvora, proto u Vás začínáme v 17:00 hodin v Sokolovně! Na další místa už bohužel NEZVEME, protože je beznadějně vyprodáno, DĚKUJEME za Váš zájem!

13. 03. 2018

Ještě něž přijde jaro: Zavolejme si sluníčko...

...básničkou:

Volám tě sluníčko volám,
k dalekým vrškům a horám,
volám tě přes černé lesy,
volám tě sluníčko,
KDE JSI :) ?

 

12. 03. 2018

Děkujeme na Moravu za spol. víkend!

Milí kamarádi, snad jste si všichni užili někde venku víkend a hlavně neděli, která byla plná sluníčka i jarní energie! Bylo to vážně nečekané a perfektní!
Představení na Moravě a společné zážitky Michala a Vašich dětí jsou tou nejlepší odměnou a zároveň i společnou vzpomínkou na březnový víkend s Kouzelnou školkou na Moravě, díky, že jste přišli!

08. 03. 2018

Tento víkend Michal míří na MORAVU!

KRÁSNÝ dnešní DEN ŽEN přeje Michal :-)

Milí kamarádi,
zítra Michal cestuje za Vámi na Moravu, snad se společně uvidíme! Představení Michal na hraní bude bavit děti ve Frýdku Místku, Přerově, Brně, Břeclavi a Velké Bíteši!  Těšíme se na společnou zábavu s Vámi!

05. 03. 2018

Děkujeme za první březnový víkend v Čechách!

Zdravíme a máváme všem malým divákům z prvního březnového víkendu v Čechách!
Moc se to s Vámi Michalovi líbilo!
Představení v Holicích se konalo po hodně dlouhé době, očekávání tak byla na obou stranách a děkujeme za skvělou atmosféru a přijetí! Heřmanův Městec, dlouho nezapomeneme!, odvážné a samostatné děti, jejich skutečně mimořádná komunikace a spolupráce, jsme rádi, že jste přišli a že jsme se mohli s Vašimi dětmi potkat!
Kladno a Louny máme moc rádi, jsou to naše tradiční a velmi oblíbená místa, kde je vždy skvělá atmosféra, spolupráce a nadšené publikum, za to děkujeme i v letošním roce a těšíme se na příští společné setkání a zábavu s Michalem.
Děkujeme, že sledujete Kouzelnou školku na Déčku a že jste s námi u toho, když Michal z televize přijede bavit děti i do Vašeho města se svými tématickými programy. Nikdy se neopakujeme, můžete tak vidět 7 zábavných divadelních představení s Michalem z Kouzelné školky, udělat si společnou fotku :) a užít si Michala ze školky při představení naživo :-)

02. 03. 2018

Meteorologické jaro začalo, mráz se ale nevzdává ;)

Milí kamarádi,
na vlně mrazu jsme se v tomto týdnu přehoupli do měsíce Března, tedy do meteorologického jara! Minulý mrazivý víkend měl nejen Michal problém ráno nastartovat auto, bylo to napínavé, ale dobře to dopadlo a všude se začalo včas :) To už tento víkend nejspíš nehrozí a moc se těšíme po dlouhé době za dětmi do Holic a již podruhé i do Heřmanova Městce, kde se velmi povedlo představení v r.2017.  Představení Michal je kvítko! si užijeme 2x v sobotu a v neděli dopoledne v oblíbeném Kině Hutník v Kladně! No a stálice největší Louny a Vrchlického divadlo tak tam Vám bude Michal servírovat dobrůtky při svém představení Michal k snídani a vůbec nevadí, že si společně budeme užívat u "Snídaně" nedělní odpoledne! ... a ještě, a to nejdůležitější, děkujeme za velký zájem, VŠECHNY SÁLY jsou opět PLNÉ Vás fanoušků Michala z Kouzelné školky! Těšíme se, brzy na viděnou!

27. 02. 2018

Michal v TV i víkend naživo za námi!

Přátelé a kamarádi, týden na obrazovce s Michalem je za námi, zadání obrázku od Michala jistě víte! Děti mají za úkol namalovat co nejbarevnější autodráhu. První úkol je tedy doma nebo ve školce najít co nejvíc barevných pastelek ;-) pořádně je ořezat a můžeme začít. Tak ať je ta Vaše autodráha veselá a plná barviček, třeba jako duha po dešti!
A jaký byl víkend?! Ten Michalův úžasný, děkujeme všem rodičům kteří v třeskutém mrazu v ČB ráno -16°C vzali dětičky a dorazili na Michala z Kouzelné školky! Vytvořili jste tak skvělou atmosféru a ve všech sálech bylo i pořádné horko, vzpomínáte? Do Blovic dorazili s dětmi i tatínkové v čase hokejového zápasu!!! Neuvěřitelné! A Vaše vzkazy pro Michala, prý nejlepší představení co jste s dětmi viděli, jen prý není jasné, zda se víc líbilo Vám maminkám a tatínkům nebo Vašim dětem, díky za to od Michala ;)  Nepomuk i Kaplice tedy představení od 17:00 hod., kdy zima byla opravdu veliká a děti nebyly v bundách a šálách ani vidět když přicházely, tak aktivita dětí při představení byla nad očekávání, za to vše DĚKUJEME! 

p.s. jen připomínáme, že další LETOŠNÍ MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST PRO DĚTI v ČR jsou DISNEYHO POHÁDKY na ledě v PRAZE v prosinci 2018 (Feld/USA), nyní stále ještě vybíráte nejlepší místa ve všech cenových kategoriích (celostátní promo bude teprve spuštěno, VÍTE OD NÁS v PŘEDSTIHU) nenechte si s Vašimi dětmi ujít UDÁLOST ROKU, uvidíme se tam s Annou, Elsou, Olafem, Mickey a Minnie a ostatními postavami od WALTA DISNEYHO! 

23. 02. 2018

Michalovi mazlíčci a Michal k snídani vyráží poprvé letos za dětmi!

Milí kamarádi, již zítra jsme na Plzeňsku, kde si právě užíváte Vaše Jarní prázdniny! Uvidíme se a  těšíme se na Vás na představení Michalovi mazlíčci! Vstupenky mimořádně i na místě v Blovicích a Nepomuku před začátkem pro všechny kteří se vrací od babiček, z hor atd. na poslední chvíli :)  Do Přeštic za Michalem a dětmi dorazí dopoledne televizní štáb z Plzně, uvidíte se pak v kulturním zpravodajství v neděli ;)

V neděli bude Michal servírovat legraci na představení Michal k snídani všem malým fanouškům Kouzelné školky z Jižních Čech! V ČB, Trhových Svinách i Kaplici se na Vás těšíme a moc děkujeme za velký zájem, je VYPRODÁNO :-)

20. 02. 2018

Na ČT Déčku právě Kouzelná školka s Michalem!

Všichni momentálně žijeme sportem! Olympiáda a medailové výsledky našich nás nemůžou nikdy omrzet! V pondělí sportoval dokonce i František s Majdou, dnes se trénoval kotrmelec s Michalem. Zkuste s dětmi doma, není to vůbec jednoduché! Kouzelná školka Vás baví! Děkujeme za skvělé ohlasy!

Z televizní obrazovky tento týden Michal zamíří rovnou za dětmi do Přeštic, Blovic a Nepomuku jako překvapení na závěr vašich JARNÍCH PRÁZDNIN! 

A v neděli 25. února je Michal s dětmi v Českých Budějovicích, Trhových Svinách a Kaplici!

Budeme se na Vás těšit! Brzy na viděnou! 

15. 02. 2018

Pranostika únor: Jestli únor honí mraky, staví březen sněhuláky:)

Milí kamarádi,
první víkend v r.2018 na Moravě se vydařil moc, děkujeme!
Včera byl Valentýn, možná ho neslavíte, ale i tak věřte, že svátků přece není nikdy dost a když je jeho význam pouze a jen pozitivní, dělejme si radost jak to jen jde!
I v Kouzelné školce sledujeme Olympiádu a fandíme našim! Zároveň se na víkend chystá Jizerská 50 a i tam mají prostor děti a jejich závod 16.2. od 10:00 hodin MINI Jizerská :-)
Užívejte si Jarní prázdniny, pokud je máte, na jih Čech a na Jižní Plzeňsko Michal míří již za týden a moc se těšííí!

08. 02. 2018

Již zítra za Vámi poprvé vyrážíme!

Milí kamarádi,
již zítra se poprvé v roce 2018 uvidíme a hlavně si společně užijeme zábavu s Michalem, který se právě dnes chystá a nemůže dočkat na zítřejší atmosféru v Jihlavě! Celý víkend i zítra se budeme bavit na představení Michal je kvítko!
Parádní letní atmosféra a skvělá zábava v mrazivém únoru je náš společný plán až do neděle v Jihlavě, Dolním Benešově, Odrách, Blansku i Slavkově u Brna!
Tak brzy s Vámi na viděnou!

Na místě nebude chybět ani obchůdek Kouzelné školky, tak pokud Vám doma chybí František, Fanynka, Michal, nebo si v autě rádi zpíváte a posloucháte písničky, můžete si udělat radost a získat i věnování přímo od Michala ;-)

25. 01. 2018

Pololetní vysvědčení!

Blíží se vysvědčení, hlavně pro malé prvňáčky jejich první v životě! Nejen prvňáčkové ale všichni naši školní fanouškové užijte si TENTO SLAVNOSTNÍ den! Pokud se náhodou něco úplně nepovedlo, ve druhém pololetí to doladíte a zvládnete ještě líp ;-) Jistě pro děti chystáte nějaké sladké nebo i sportovní překvapení, určitě i zábava v blízké době s Michalem udělá radost. Budeme se těšit, že představení s Michalem z Kouzelné školky bude pro Vás odměnou a společným zážitkem třeba i za první vysvědčení. Odpočiňte si a užijte zasloužené pololetní VOLNO

17. 01. 2018

Celý týden na Déčku Kouzelná školka s Michalem!

Michal nás poprvé v letošním roce baví v Kouzelné školce na Déčku! Díváte se? Snad Vám dělá opět radost svými nápady a vynálezy. A jaké další emoce mimo radost můžeme mít my všichni? I v tom nám Michal pomůže se zorientovat  ve svém NOVÉM pořadu Michalovy nálady! Michalovy nálady jsou stejné jako nás všech! V jaké náladičce ;) bude Michal tento čtvrtek jako krejčí, pomůže mu nějak jeho starý šicí stroj? Sledujte Michalovy nálady na Déčku vždy ve čtvrtek po Kouzelné školce v 17:55!
Nepodléhejme špatným náladám v r. 2018, snažme se být nad věcí :-)

04. 01. 2018

Vítejte v roce 2018 :-)

Milí kamarádi, užili jste si Vánoce? Našli jste pod stromečkem dárečky o které jste si psali Ježíškovi? Pokud ano, tak se muselo všechno skvěle vydařit a užíváte si pohodový vstup do nového roku 2018! Hodně štěstí a zdraví Vám všem!
Tento rok s Kouzelnou školkou a Michalem, který Vás celý rok bude bavit ve všech lokalitách po ČR, občas mrkněte na www nebo facebook, kam se zrovna chystáme,  Vás zároveň budeme celý rok průběžně informovat o BONBÓNKU, který pro Vás máme na Vánoce 2018. 
Věříme, že Vánoce 2018 opravdu dětem začnou o týden dřív již 15.12.! Společně se totiž dostaneme do pohádky WALTA DISNEYHO, který má konečně Prahu ve svém diáři zakroužkovanou, jupííí! Všechny postavy budou v originálním znění v ČJ tak jak je znáte z kin a TV. Jsme moc rádi, že celý rok s Michalem za Vámi můžeme cestovat do divadel, kin, KD, všude tam, kde bydlí malí fanouškové Kouzelné školky a užijeme si společně zábavu, hru, skvělou atmosféru i energii!
V prosinci 2018 se na Vás všechny!!! budeme těšit v Praze a proto tak jako DISNEY kroužkujte si v kalendáři datum 15. nebo 16. prosince, NA VŠECHNY SE TĚŠÍME nejen My z produkce Kouzelné školky, ALE HLAVNĚ všichni z obrovského týmu DISNEY ON ICE, největší světové rodinné revue, letos v prosinci tedy konečně se zastávkou: PRAHA, Česká republika ;-)
p.s. příští zastávka, leden 2019 OSTRAVA, Česká republika ;-))
p.s.2: děti na Slovensku se těší stejně jako u nás a tak třetí zastávka: leden 2019 BRATISLAVA, Slovensko ;-)))

07. 12. 2017

Spuštění Disney On Ice 2018 v ČR

Největší světová rodinná lední revue Disney On Ice přijíždí do České republiky!
Představí celosvětový hit
Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho!
Předprodej vstupenek zahájen od: 8. prosince 2017 ve 12:00 hod. v síti: TICKETPORTAL!!! Více info ZDE!

Novinky.cz: 7.12.2017 na Seznam.cz o Disney On Ice 2018 v ČR: zde!

22. 11. 2017

Jaro 2018 v Praze spuštěno!

13:16 hodin 22.11.

Ticketportal spuštěno: ZDE!

*******************************************************************************************

14:56 hodin 22.11.

Ticketpro spuštěno: ZDE!

*******************************************************************************************

9:25 hodin 22.11.

Milí diváci,

právě jsme spustili online prodej na autorská tématická hodinová představení s Michalem z Kouzelné školky  ZDE na JARO 2018 v Praze!

Během dne 22.11. Ticketportal a Ticketpro spustí své online prodeje i prodej na stovkách poboček všude v ČR! --- po spuštění obou bude zde uvedeno + prolink na obě prodejní sítě!

Těšíme se na vás v r. 2018, užijte si krásný závěr roku 2017!

07. 11. 2017

Spuštění JARO 2018 v Praze info

Mimořádně bude spuštění online prodeje na JARO 2018 v Praze drobně POSUNUTÉ! 

z důvodu probíhajících příprav a plánů NAROZENINOVÉ GALAŠOU - Michal Nesvadba slaví 60! a Disney on Ice 12/2018 do prodeje!

Předběžné termíny v blokaci Městské knihovny v Praze s Michalem z Kouzelné školky v tuto chvíli jsou:

Leden:   X

Únor:     X  ( pololetní prázdniny a JARŇÁKY v Praze :-) moc si to, kdekoliv budete, užijte!

Březen: neděle 18.3. v 10:30 hodin  --- Michal je kvítko!

Květen: sobota 12.5. v 10:30 hodin  ----- Michal na hraní

Červen: neděle 10.6. v 10:30 hodin  ----- Michal k snídani

 

Termín spuštění prodeje a doplnění dat i titulů - garantujeme do: 21.11. 2017

TERMÍN SPUŠTĚNÍ: 22.11. v 9:30 hodin ZDE na www! a během dne postupně v sítích...

 

Děkujeme za trpělivost a moc se na Vás těšíme ještě letos v Praze příští víkend v SOBOTU 18.11. v 15:00 hodin.

Sál má elevaci / velký sklon, místa na balkóně opět elevace/ sklon a vše přímý pohled, žádné sezení jako v halách..., ale jako v divadle!  produkce KŠ

20. 09. 2017

Na Smíchově vás na Narozeninovou Galašou zve MEGABOARD firmy Runners

MEGABOARD na Smíchově Vás od tohoto týdne zve na Narozeninovou Galašou - Michal Nesvadba slaví 60!


 

19. 09. 2017

Tisková konference Narozeninová Galašou :-)

Dnes jsme média informovali o slavnostní události, kterou připravuje Michal z Kouzelné školky na 18.11. v 15:00 hod. v rámci svého kulatého jubilea. Několik fotek z Tiskové konference k Narozeninové Galašou z centra Prahy si můžete již nyní prohlédnout pod bannerem NAROZENINOVÁ GALAŠOU :-) 
Poslední místa z VIP sektoru stále v: Ticketportal, Ticketpro i Ticketstream, ale skvělý výhled i zážitek nabízí všechna místa a za necelé dva měsíce se moc těšíme, že budete s námi v Kongresovém centru u toho! 

Z médií: NOVINKY.CZ o akci napsali ČLÁNEK ZDE!

 

10. 05. 2017

Máme spuštěno - podzim v Praze 2017

Dnes v 9:30hod. jsme pro vás spustili předprodej prvních řad na podzimní termíny s Michalem v Praze. Dnes ve 14:00hod. Ticketpro i Ticketportal prodej taktéž zahájily, zobrazení na www však může mít drobné prodlevy protože se generuje usazení ( které zde na našich www nenabízíme) a tak v průběhu odpoledne bude vše online, děkujeme za váš zájem v 9:30hod.zde na www, velmi nás překvapil a vážíme si toho! Michal a jeho představení vás baví a pro vás chystá jedinečný program na své narozeniny a tak doufáme, že právě ten si s Michalem na závěr roku v Praze všichni užijeme! Těšíme se na vás!

10. 05. 2017

Narozeninová Galašou - Michal Nesvadba slaví 60!

Jedinečná událost letošního podzimu, fanoušci Michala z Kouzelné školky se svým idolem oslaví jeho významné životní jubileum.
Již v předprodeji od 10.5. v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream! Těšíme se na vás!

02. 05. 2017

Spuštění PRAHA podzim 2017

Předprodej na podzim 2017 v Praze v Městské knihovně proběhne dne 10.5. v 9:30hod. zde na www a dále pak v průběhu dne u sítě Ticketportal a Ticketpro!
Termíny na podzim 2017 v Praze jsou:

Září: 17.9. v 10:30 Micha na hraní - Michal Nesvadba
         23.9. v 15:00 Michal k snídani - Michal Nesvadba - LESNÍ DIVADLO Řevnice u Prahy
Říjen: 8.10. v 10:30 Michalův salát - Michal Nesvadba
Listopad: - 18.11. v 15:00 Narozeninová Galašou - Michal Nesvadba slaví 60! Moderuje: Leoš Mareš - Kongresové centrum Praha 4 Nusle
Prosinec:  x    (nehrajeme)

Termín spuštění platí i pro narozeninovou GALAŠOU, děkujeme za trpělivost :-) a váš velký zájem, produkce KŠ

Další termíny budou zveřejněny na přelomu října a listopadu zde pro JARO 2018, termín spuštění LISTOPAD 2017!

 

09. 11. 2016

Ticketportal a Ticketpro SPUŠTĚNO! omlouváme se za zpoždění! produkce KŠ

08. 11. 2016

Praha JARO 2017 v předprodeji!

Vážení a milí diváci,

připravili jsme pro Vás termíny na JARO 2017 v Praze!

Budeme se moc těšit, že si to děti s Michalem přijdou užít do Městské knihovny v Praze 1, každý měsíc na Vás čeká naprosto odlišné tématické představení plné zábavy, aktivního zapojení VŠECH dětí v sále do hry s Michalem, nemůže chybět poučení ale hlavně milý přístup Michala ke svým malým divákům a jeho nápady které rozvijí fantazii, moc si vážíme, že s vašimi dětmi budete s námi u toho :-) ! produkce KŠ

27. 10. 2016

Jaro 2017 spuštění prodeje!

Dobrý den,

s radostí Vám oznamujeme naše plány a hraní na JARO 2017 v Městské knihovně v Praze 1:

Termíny jsou:

únor: neděle 26.2. 2017 - 10:30hod. - Michal je pajdulák - Michal Nesvadba
březen: neděle 26.3.2017 - 10:30hod. - Michal k snídani - Michal Nesvadba
duben: x
květen: neděle 14.5. 2017 - 10:30hod. - Michalova brnkačka - Michal Nesvadba
červen: neděle 11.6. 2017 - 10:30hod. - Michalovi mazlíčci - Michal Nesvadba

 

TERMÍN SPUŠTĚNÍ: úterý 8. listopadu v 9:30hod.  ZDE! v Ticketportal a Ticketpro!

Garantujeme Vám momentálně nejoblíbenější představení pro děti od 3let a moc se na Vás těšíme! produkce KŠ

10. 05. 2016

Právě v Praze spušteno 2016!

Dobrý den, dle obrovského množství rezervací (moc děkujeme, jsme zaskočeni zájmem :-) potvrzujeme spuštění u všech tří prodejců Kouzelné školky s Michalem v PRAZE a to zde online! v Ticketpro a Ticketportal! Vstupenky které rezervujete zde a vyberete formu hotově, tyto Vám můžeme přinést i do Knihovny na představení 15.5. nemusíte ani uvádět do poznámky, hotovostní varianta bude mít možnost vyzvednutí na Agentuře, nebo právě v Knihovně, tam bude probíhat i prodej VOLNÝ bez předchozí rezervace, dle aktuálně volných míst nejblíže pódiu, děkujeme moc za sledování nás, moc nás to těší a zavazuje, hezký den, produkce KŠ

02. 05. 2016

Praha - PODZIM 2016

Milí diváci, tímto vás informujeme o termínech představení Kouzelné školky s Michalem Nesvadbou v sále Městské knihovny v Praze 1, bohužel termínů není mnoho, to nás samozřejmě velice mrzí, že nemůžeme nabídnout min. hraní každý měsíc!
Data jsou: sice nepodzimní termín, ale přesto pro velký zájem přidáváme ještě i v tomto pololetí:
červen: 19.6. v 10:30 - Michal k snídani
září 11.9. v 10.30 - Michal na hraní
,
říjen: 16.10. v 10:30hod.- Michal je kvítko!

TO JE pro letošní rok v Praze VŠE! Termín spuštění plánujeme: úterý 10.5. v 9:30hod. zde i v sítích!

Zároveň Vás informujeme o změně ceny po 4 letech: aktuální cena ZDE a Ticketportal 175,- na 189,-Kč a Ticketpro: 175,- na 195,-Kč.
 

04. 11. 2015

Praha - JARO 2016 předprodej a termíny

Ve středu 4.11. v 14:02hod.aktualizujeme:

Jaro 2016 v  Praze plánujeme:

únor: 21.2. neděle - 10:30 - Michalova Brnkačka
březen: 20.3. neděle - 10:30 - Michalův salát
květen: 15.5. neděle - 10:30 - Michalovi mazlíčci

Termín spuštění předprodeje bude: 11. listopadu v 9:30hod. - ZDE v Ticketpro a Tickeportalu!

Všechny rezervace v hotovosti u nás je dále možné vyzvednout i v Knihovně na představení Majdy 22.11.-10:30

Děkujeme z velký zájem o nová data pro jaro, těšíme se na Vás s Michalem v r. 2016, s Majdou ještě tento měsíc a naším zpestřením nabídky pro děti je Jen počkej, zajíci! s Michalem jako průvodcem děje nebo pak zahraniční světová produkce před Vánoci Disney on Ice 2015.

Věříme, že si u nás vždy něco zajímavého vyberete! produkce KŠ


 

< 1 > | 29x