Novinky

< 1 > | 75x

Aktuality

15. 10. 2018

Říjnový týden s Michalem na Déčku je tu!

Celý týden s Michalem na Déčku, tak se těšíme, že se budeme společně bavit i když není víkend!

O víkendu to bylo s Vámi opět perfektní a to, že nadšení fanouškové z Domažlic s námi přejížděli do Horšovského Týna a úplně stejné představení jste viděli 2x v jednom odpoledni, tak ve stylu Františka říkáme:  "Já padám! BUM!" :)

 ... rodičové  DĚ-KU-JE-ME, tomu se říká nasazenííííí! ;-)

Fotky v: Byli jste s Michalem!

11. 10. 2018

Říjen sotva začal a už nás čekají poslední představení pro děti s Michalem v tomto měsíci!

Milí přátelé a malí kamarádi,

tento víkend s Michalem v říjnu naživo s dětmi naposledy!
Již nyní pro Vás Michal připravuje své televizní Kouzelné školky, které si budeme užívat příští týden na Déčku. Třeba nám o víkendu špitne nějaká překvapení z TV dopředu!
Michal doufal a moc se těšil, že se babí léto letos hodně povede!   Je to tak!!!  Je to úžasný čas a tak chtěl v letní energii i náladě zůstat i v sále pro děti! Těšit se můžete na představení Michal je kvítko!, kde to Michal s dětmi umí pořádně rozjet. V Ústí nad Labem a v Litoměřicích tak bude velké horko nejen na sluníčku :)  Domažlice, moc se na děti těšíme, ale bohužel už nezveme, představení je plné již od srpna, děkujeme! Ale do Horšovského Týna za námi dorazte i z okolí, krásné kino a ty nejlepší legrace bude Michal servírovat i pro Vás!

Užívejte si v přírodě, vyrazte na kole třeba i za námi na představení..., čerpejte energii z přírodních zdrojů! Sluníčko nám dává nejen vitamín D, ale hlavně dobrou náladu a o tu nám jde i v Kouzelné školce především!

Skvělá nálada :) + zábava :)) = společný zážitek :))), tento víkend v Ústí, Litoměřicích, Domažlicích a v Horšovském Týně!

 

...... další představení s Michalem naživo slibujeme a již nyní máváme dětem na Moravu!

05. 10. 2018

Otázka: Patří děti do volebních místností?

Určitě patří!
Každá zkušenost je důležitá a může být výchozí do jejich samostatného a dospělého života. Vyberte a nechte děti být součástí procesu vhození Vašeho hlasu a názoru.

Tak šťastnou volbu všem! 
 
Náš "program" zůstává i po víkendu stejný! :)
Je to zábava, je to aktivní zapojení všech dětí do hry s Michalem, kterého znají z TV. Snažíme se navštívit všechna místa po celé ČR a umožnit blízký a osobní kontakt dětí s Michalem z Kouzelné školky i ve Vašem okolí.
Někdo cestuje po celé ČR v rámci předvolební kampaně, někdo se za svými fanoušky vydává každý víkend a užívá si tak společnou atmosféru a energii pokaždé na jiném místě naší vlasti.  V nížinách, na vysočině, na horách, v Praze, Brně.., venku, v sálech... všude, i u vás!
Tak sledujte náš
Kalendář
Děkujeme! 

04. 10. 2018

Svátek slaví František!!!

Františkové slaví svátek,
Fanfárie ožije,
Michal slavil ten svůj s dětmi,
Fanoušek si plánuje.

Jednu slávu ve školičce, :)
druhou doma se skřítky, :))
Fanynka se těší taky,
na společné zážitky! 8-)

01. 10. 2018

ŘÍJEN! Přivítejme měsíc plný barevného listí a dýní.

Děti dýně milují, tak nebude těžké je zapojit do nošení, krájení a přípravy třeba skvělé dýňové polévky nebo dortu.
Obojí má rád i Michal a na jejich přípravu se chystá už teď! 

Mňammm! :)

Samozřejmě, že největší legrace s dýněmi bude až 31. října. Dlabete s dětmi strašidláky °-) nebo hodné a usměvavé :-) ochránce Vašich obydlí? 

Zábava je u obou, binec bohužel taky ;) ale když se rozsvítí, je to ta nejlepší odměna i zážitek ze společné práce.

P.s. efekty světel, překvapení, tajemství, je i další parametr show DISNEY ON ICE z USA, která na závěr roku přijede s rodinným programem Disney do Prahy. Jsou to momenty beze slov, kdy malí i velcí sledují známé pohádkové příběhy, např. Petra Pana snášejícího se ze střechy haly. Sníh a vítr bez kterých by nemohlo vzniknout pravé Ledové království. V každé zemi mluví všechny postavy jazykem, který je místní. Místa beze slov jsou ta, na která pak všichni rádi vzpomínají, stávají se zážitkem bez ohledu na překlad, jazyk, zemi, věk...

 

29. 09. 2018

Všechno nejlepšííííí k dnešnímu svátku Michale, užij si to dnes s dětmi na Moravě!

28. 09. 2018

Den jako malovaný, ještě že máme v plánu Letní kino v Chomutově..., krásný den, těšíme se!

25. 09. 2018

Volný pátek + sluníčko = zábava s dětmi v Chomutově 28.9.! :)

Milí přátelé a malí kamarádi, 

jak to bude se sluníčkem v pátek? Včas jsme ho pro vás objednali už v květnu s rezervací termínu na páteční volno! Snad nedošlo k nedorozumění a nevyčerpá se zbytečně ve čtvrtek 27.9. na úplně obyčejný pracovní den ;)!
To ne!
Jsme školka kouzelná a sluníčko je náš velký kamarád a v Letním kině, v pátek, v Chomutově, žádný náš malý kamarád ani fanoušek nemůže chybět!
Sluníčko je náš nejoblíbenější VIP, snad přijde VČAS a nenechá Michala a hlavně děti zbytečně čekat!
 
ahoooj v pátek ve vašem Letňáku a pamatujte, sluníčko je vždycky na naší straně!
 

22. 09. 2018

Není sobota bez neděle a jih bez severu, kam se Michal chystá již zítra!

Veletrh hraček si hračička a vynálezce, jakým je Michal, nemůže nechat ujít!

Zítra, v neděli, se moc těší do Liberce na děti a na všechny nové i dávno prověřené hračky! 

Přijďte si hrát a poznat novinky 2018!

10. 09. 2018

Počasí na houby? ... v sobotu URČITĚ NE! Zveme Vás do lesa a nejen na houby :-D

Blíží se babí léto, nádherný čas, pokud vyjde počasí. Tak akorát na návraty do přírody, na procházku na houby, na posezení venku. Stále si můžeme užívat, že večer je až večer a né už odpoledne. Dovolte nám pozvat Vás tento víkend s dětmi do přírody. Přijďte se projít na houby, ať rostou nebo nerostou :), můžete si s dětmi zavzpomínat na  "když byly ještě na houbách". Magický čas o kterém chtějí děti vědět vše a to i po dvacáté páté :)
Doporučujeme do přírody vyrazit v klidu po dobré sobotní snídani. Když budete blízko, kolem 10té hodiny nasměrujte své kroky k Lesnímu divadlu v Řevnicích. Přijďte se potkat s dalšími kamarády a chvíli jen posedět na lavičce v lese. Michal už bude nachystaný a natěšený na ZAČÁTEK v 10.30hod. Každý rok je to v Lesním divadle jiné. Každý rok svítí sluníčko jinak, jinak jsou zbarvené listy, jinak to voní, jinou písničku zpívají ptáci, jinak šumí koruny stromů, je to tu jiné a přitom známé. Je tu historie, je tu romantika, je to obyčejné a snad i proto vlastně nevšední. To všechno nás baví a láká a proto se vracíme! Bývá Vás hodně: babiček, dědečků, maminek a tatínků, kteří jsou ochotní se svými dětmi dorazit na Kouzelnou školku do lesa! Děkujeme a těšíme se na Vás v lese, na stejném místě, s dalším titulem s Michalem, přesně po roce! :)


... když počasí není na houby, 
když tu najednou od Řevnic po větru,
"...hola, hola",
Kouzelná školka si tu na děti z lesa volá! :)


V Jičíně se zase volá i ozývá "ho, ho...",
v lese je tam od pradávna Rumcajsovo :))

06. 09. 2018

První týden školky a školy téměř za námi, nebojte, horší už to nebude! °-)

Zvládnout nový režim, spoustu povinností, přihlášení dětí včas do všech kroužků a aktivit, tak to je perný první týden školky a školy, uff! Snad horší už to nebude :D!

Chtělo by to nějakou odměnu, za to všechno!

Pokud se potřebujete někde odreagovat a děti mít bezpečně pohlídané a bez obav je pustit chvíli z hlavy, tak tuto roli směle svěřte Michalovi z Kouzelné školky, on to s dětmi vážně umí. Pokud se znáte jen z TV je ideální se seznámit osobně třeba právě tento víkend: v OC Karviná, na městských slavnostech a výročí v Oslavanech,  na rodinném festivalu ROKLEFEST u Brna a hlavně na slavnostech v Boru u Tachova!

Tak všude tam si přijdou rodiče od dětí na chvíli odpočinout :) .... pokud je to od Vás daleko, tak sledujte kalendář Kouzelné školky a uvidíme se brzy i u Vás s Michalem naživo na jeho představení!

Zábava a zabavení všech dětí předem garantováno!

Už teď se těšíme,
že Vás brzy uvidíme!
POZDRAVUJEME! :)

03. 09. 2018

Tak už to zase ;) ZAČALO :o)!

Milí přátelé a malí kamarádi,

tak to DNESKA zase začalo!

Snad to uplakané počasí nezkazilo náladu holčiček a kloučků a do školy jste šli i přes zatažené nebe v dobré náladě!
Kdo stihl již první Kouzelnou školku tak ví, že to byl SLAVNOSTNÍ začátek s Františkem, Fanynkou a hlavně s Michalem, Majdou a Luckou, všemi krásně pohromadě! Moc se na Vás všichni těšili! A proč si házet kostkou nebo se rozpočítávat, kdo přijde za dětmi na první školní den první, když se tam vejdou a užijí si návrat do Kouzelné školky pěkně všichni společně jako kamarádi ve školce.

Jak se Vám líbil Michal, jako duhová ovečka, že néééé? Že je lepší v jeho oblíbených barvách ve žlutém tričku a hnědých kalhotách s kšandami? Asi ano, ale právě při hraní na něco nebo někoho, se můžeme zábavně proměňovat, oblékat si kostýmy a dělat pasáčka oveček nebo duhovou ovečku, jako dnes Michal. I ve vaší školce se určitě budete bavit při různých hrách, je to oblíbená zábava i Františka a Fanynky! 

Ať je Vám dobře celý rok se školkou Kouzelnou i tou Vaší vlastní Mateřskou :) a pokud jste již ve škole, tak zábavu a hry si užijte vždycky když zazvoní naposledy, pěkně s kamarády odpoledne po škole!

V Po-Pá: se na Vás budou těšit všichni z Kouzelné školky v 8:30 nebo 17:30! o víkendech pak všude VČAS a v TERMNÍNU :) u Vás ahooooj s Michalem při zábavě se všemi fanoušky Kouzelné školky NAŽIVO!

DĚTI bavíííí,
a stále slavííí!

Vaše Déčko :D !!!
 

31. 08. 2018

Na vlně skvělých zážitků - máváme prázdninám!

62 PERFEKTNÍCH DNÍ plných slunce!

... prázdnin a léta jsme si užili,

ale děti nám už moc chyběly!!! 

:) :) :) :) :) !

V pondělí vykročte pravou...

 

29. 08. 2018

Vzpomínky na vodu, moře, pláž... S Disney si zaplaveme i "POD HLADINOU" :)

Máte rádi moře, podmořský svět a krásnou ARIEL z Disneyho Malé mořské víly? 

I ta dorazí letos do Prahy s celou svou úžasnou podvodní družinou! A tak na závěr prázdnin další 4. písnička z Disneyho pohádek. 

Jak se Vám líbí: Under the sea? / Pod hladinou?

Tak minimálně refrén se naučíme, abychom si všichni mohli společně zazpívat při DISNEY ON ICE - pod hladinou, pod hladinou..., máme tu vodvaz pod hladinou...  :)  

28. 08. 2018

Ničeho se nebojíme, na školu/školku se moc těšíme! :D

Dobrý den!,
brzy jdem,
do školičky, do školy,
zvládat všechny úkoly. 
Naučit se nové věci,
to se hodí vždycky přeci! :)
Budeme tam zase rádi, 
budou tam i kamarádi!
A co malí prvňáci,
jak se těší na práci...?


VÝROČÍ 5 let ČT Déčka :D již tento víkend!

Snad se u nějakého pořadu či pohádky na Déčku budete bavit i Vy při víkendových domácích přípravách do školky a školy, poprvé se půjde již v pondělí!

Od pondělí do pátku Vám od září bude dělat společnost i Kouzelná školka s Františkem i Fanynkou na Déčku! a jen Michal z Kouzelné školky pak každý víkend na různá místa v ČR přiveze své představení a zábavu pro děti NAŽIVO!  

Jupí, jupí, jupíííí!

24. 08. 2018

Poslední srpnový víkend... Uteklo to, ale zábava s prázdninami přece nekončí!

Milí přátelé a kamarádi,
mráčky, šedivo, tmavo i kapičky..., že má příroda i tento repertoár, jsme dávno zapomněli, kdy vůbec bylo tmavo letos o prázdninách? Nemůžete si vzpomenout, my také ne!  Právě proto nám asi vůbec nevadí, že je to nyní venku odstíněné, jak přes sluneční brýle :). Odpočívají oči, odpočívá klimatizace, trochu si od toho léta dneska odpočíváme a co zvířátka? Tak ta dnes prožívají přímo blaho :)! 
Nezapomeňte si tento víkend pořádně užít, je poslednííí srpnovýýý, předposlední prázdninový!
Třeba i s Michalem na dalším novém Rákosníčkově hřišti v Brně, také na slavnostní události 25 let BOSCH v Jihlavě při skvělém víkendovém programu, také v Protivíně...., prostě užijte si super víkend a když budete někde poblíž, dorazte se bavit s dětmi na akce s Michalem.
Protože další volno po prázdninách připadá právě na víkendy, nezapomeňte si poznačit nějaké akce a události, které si nechcete nechat ujít! Mimo narozenin a svátků babiček, dědečků, kamarádů apod., budeme moc rádi, když se tam objeví i termín, kdy budeme ve městě nebo ve Vašem okolí s představením pro děti s Michalem z Kouzelné školky, každý rok je jiný titul, jiný příběh, ale vždy skvělá a zaručená zábava již pro děti od 2+ let!

Jasné je, že před Vánoci se všichni, kteří milujeme pohádky, společně uvidíme na mimořádné události pro děti DISNEY ON ICE v Praze 15.-16. prosince na Reach For The Stars! Tuto informaci budete v brzké době potkávat na každém rohu ;-)  Tak právě nyní si ještě v klidu můžete vybrat, ve všech cenových kategoriích, ta úplně nejlepší místa...
třeba jako dáreček pro děti k narozeninám!

Zážitek je víc než dárek!

Moc se na Vás těšíme!

17. 08. 2018

Třetí písnička z Disney on Ice, vzpomenete si, z které je pohádky!

Disney on Ice v předprodeji pouze u TICKETPORTAL (do vyhledávacího okna zadáte Disney nebo prolinkem).

V prosinci se děti potkají s Disneyho postavami přímo v pohádkách na největší světové rodinné revue Disney on Ice v Praze na ledě 15.-16.12.2018 :)

I tuto písničku na ledě uslyšíme, víte z které je pohádky? Česká verze - Právě teď a navždy / původní verze AJ - For the First Time in Forever :)

Zkusili jste obě varianty ;-) ? Paráda a děkujeme!

16. 08. 2018

Letošní prázdniny pod značkou POČASÍ GARANTOVÁNO! :)

Blíží se víkend a Michal se nemůže dočkat atmosféry nostalgie i starých dávných časů ve Skanzenu v  Rožnově pod Radhoštěm i letní pohody mezi Piráty v Jihlavě, slavností v Tvrdonicích a také tradiční zábavy  na dalším představení v neděli v našem oblíbeném Letním kině v Berouně!
Tak se na Vás všude tam moc těšíme, brzy se společně uvidíme!
Výhled bude super ze všech míst a na Michala bude pořádně vidět, vždyť ten největší reflektor na světě jede na plné obrátky již několikátý měsíc! Ale nemusíte se obávat, v čase představení v Berouně, budou mít děti sluníčko v zádech, několik slunečníků je připraveno v areále, vzrostlé stromy plné listí a vyletněné děti si tak užijí další titul s Michalem z Kouzelné školky na stejném místě tak jako před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, .... v Berouně již po patnácté! :-)

Kdo je zvyklý z předchozích let, nenechat nic náhodě, tak letos se můžeme pod paraplíčko schovat před .....?

Správně, před sluníčkem!

06. 08. 2018

Narozeniny ČT Déčka se blíží! :-) Budou u toho i DUHOVÉ OVEČKY? Kde se houfují, musíme je společně sehnat!

Milí přátelé a malí kamarádi,

máte občas chuť na nějaký výlet a nevíte přesně kam vyrazit? Zkuste se inspirovat a navštívit 3 místa při hledání ztracených oveček, které o prázdninách utekly z našeho oblíbeného Déčka.

Podívejte se, jaká místa můžete navštívit při hledání oveček a získat tak i zdarma novou hru na Váš mobilní telefon! Bude to zábava! Vše potřebné najdete na: www.sezenteovecky.cz 

Hodně štěstí a šťastnou cestu!...., v řeči oveček je to bééé!, ...v řeči duchových oveček je to DÉÉÉ!,.....na cestu od Michala a Františka je to AHoóoJ :)

P.s. musíme společně zahnat ovečky zpátky na Déčko do 29.8.!, aby po prázdninách, každý den včas, vyprovodily všechny malé děti do postýlek a do peřinek :-) .... a pak přijdou lehce i krásné sny!

30. 07. 2018

Prázdninový POLOČAS! ;-)

Snad nápor sluníčka s dětmi stále zvládáte s úsměvem a někde u vody!
Spoustu akcí s Michalem pro Vás máme již nyní zde na www! Sledujte náš kalendář, všechny termíny do konce roku 2018 budou spuštěny již nyní o prázdninách, skvělá první místa právě teď v prázdninové letním předprodeji, většinou ONLINE! Podívejte se, děkujeme!

27. 07. 2018

Příroda čaruje, v přímém přenosu JIŽ DNES!

Přejeme všem skvělý výhled a úžasný společný noční zážitek (možná i s Vašimi dětmi) tentokrát v režii matky přírody.
V hlavní roli: MĚSÍC!, ve vedlejší: velká opozice Marsu se Sluncem a my všichni, kteří budeme u toho s pohledem vzhůru :) ...!

 

Užijte si unikátní prázdninové zpestření ze všech míst v ČR, dnešní noc nám bude Měsíc svítit rudě! :)

23. 07. 2018

Dětských hřišť není nikdy dost! Michal bude s Vámi u toho když vzniknou další NOVÁ! KDE?

Naše největší oblíbence velmi dobře znáte, je to skřítek František a Fanynka (po prázdninách se konečně obou dočkáme a i František a Fanynka v Kouzelné školce slaví 5. narozeniny ČT Déčka!)  a jsou to samozřejmě i oblíbené postavy a pohádky Walta Disneyho s Mickey, Minnie, Annou, Elsou, OLAFEM a dalšími ( letos konečně i naživo v Praze 12/2018).

Ale víte, že se velmi pravidelně potkáváme po celé ČR a máme se rádi i s Rákosníčkem? Michal je vždycky u toho, když se pro děti postaví a otevře nové dětské hřiště. Jen Vy ovlivňujete hlasováním, kde to přesně má být a nejspíš právě v těch městech dětem chybí hřiště úplně nejvíc.
Lidl Vám krásné nové hřiště pod názvem Rákosníčkovo hřiště postaví
a Michal je ten, který Vás na něm první den přivítá i pobaví.

V létě se tedy ještě moc těšíme na nové hřišťátko i živého Rákosníčka v: České Lípě, Žatci, Brně, Třinci, Tachově a Mikulově!

Jupííí, nová místa pro děti na hraní již brzy... a s Michalem se nejdříve uvidíte v České Lípě, hřiště se slavnostně otevírá 4.8. Kdo se těší sklouznout na nové skluzavce a kdo je horolezec a nebojí se na prolézačky? Malování obličeje pro všechny děti nebude chybět nikde, tak nezapomeňte přijít a užít si to s Michalem na nové ADRESE NA HRANÍ spolu s Rákosníčkem!

Užívejte si s dětmi léta a sluníčka, brzy se někde u vás jistě uvidíme :-)!

18. 07. 2018

Četné dotazy k DISNEY v Praze 2018!

V jakém jazyce budou pohádky Walta Disneyho v největší světové rodinné lední revue v r. 2018 v Praze, 2019 v Ostravě i 2019 v Bratislavě?

Všechny postavy z pohádek budou mluvit významné české osobnosti dabingu tak, jak je znáte přímo z kin a TV!

Veškeré konverzace i písničky budou pouze v ČJ, FELD Entertainment v každé zemi věnuje maximální pozornost nejkvalitnějšímu studiovému dabingu celé show dle exkluzivní celosvětové licence Disney!  Naše děti musí vnímat, že jsou přímo v pohádce, kterou znají a milují z plátna /obrazovky a rozumět každému slovíčku! Znáte už texty těch nejznámějších písniček z Ledového království, času dost, tady máte dvě na youtubu a můžeme společně trénovat už nyní v létě a zchladit se při tom od sluníčka :-) 

V Praze  si na Vánoce zazpíváme s Annou, Elsou, Olafem a ostatními i ty naprosto nejoblíbenější: Najednou / Let it go a Otevře láska máLove is an Open Door a další...

Nezapomeňte, že Disney on Ice je show pro všechny věkové kategorie, žádná omezení ani limity, ale zábava a zážitek NAPROSTO PRO VŠECHNY!
 

p.s. v GC "B" / v Béčku řady 4-9 vč. pro Vás stavíme tribunu, NEJSOU to místa v rovině, ale vážně skvělý čelní výhled z tribuny v kontaktu přímo s děním na ledě! Doporučujeme / VIP! 

17. 07. 2018

Červenec v plném proudu...

... aby i pohádkové zrcadlo vědělo :)

Řeknu ti zrcadlo,
tak mě teď napadlo,
červenec v zemi zdejší
je vážně měsíc nejkrásnější!

Na květech v plavečkách
potí se včeličky,
z jehličí koukají
hříbečkům hlavičky :-)

Dobře! se máme v zemi zdejší,
však je tu i léto nejpěknější!
( u vody, v lese, na houbách, na kole, na bruslích, na koni, na lodi, s babičkou a dědečkem, na táboře, s kamarády, u ohýnku, pod stanem, na rybách, na zmrlině, v ZOO, na hradech a všude tam, kde je nám dobře a kde je dobrá nálada! )

...a co  je pro Vás nejlepší a nejpěknější na prázdninách? VŠECHNO? ... může být a souhlasíme, tak si to VŠECHNO užívejte! 

 

09. 07. 2018

Mimo kancelář 10.-17.7.!

Milí příznivci Michala a Kouzelné školky,

od 10.-17. července nejsme v kanceláři, rezervace vstupenek potvrdíme po našem návratu a zodpovíme dotazy z rychlého kontaktu nebo jiných našich emailových spojení! Pokud potřebujete vstupenky k svátku nebo narozeninám apod., prosíme, využijte síť TICKETPORTAL!.. a naplánujte si také pro děti všech věkových kategorií světovou rodinnou lední revue Disney On Ice v prosinci 2018 v Praze.

Pro pořadatele: volejte 777701581, konzultace VAŠICH TERMÍNŮ ani PROMO zpracování do Vaší akce a události není problém bez zdržení!

Tisková uzávěrka nám neuteče ani z působení v terénu :)
Ozvěte se nám! 

Užívejte si s dětmi krásné léto! :-)

04. 07. 2018

Prodloužený víkend si užijte nebo si jen odpočiňte!

29. 06. 2018

VYSVĚDČENÍííí! :-)

28. 06. 2018

Tip: ať Vás i delší cestování s dětmi o prázdninách baví!

Máte rádi hádanky pro děti?

... společná cesta vlakem i autem s nimi mnohem líp u-tí-ká :-)

1/ Běžím, běžím, nemám dech. Přitom ležím na zádech. Kdo jsem?              
2/
Co se nečeše hřebenem, ale rukou?
3/ P
untíky má na čepici. Bílý závoj, nožka laní, pozor na tu krásnou paní!
4/
Kdo bez štětce a bez barev, obarví nám krásně les?
5/
Nemá ruce, nemá nohy a přeci vrata otevírá.
6/ Slunce v dešti kreslí most malým dětem pro radost.
7/
I am the sun and I am a day, I am
8/ Co bývalo již od pradávna výsadou králů?


Odpovědi:

1/ Řeka
2/ Ovoce
3/ Muchomůrka
4/ Podzim
5/ Vítr
6/ Duha
7/ Sunday
8/ Přesnost


Dnes už máme poslední odpočítávání ... tak přátelé a kamarádi, už se jenom jednou vyspíme!, dnes bude i plný měsíc- úplněk, tak ať se Vám splní nejen prázdninové plány ale i Vaše sny a přání!
 

26. 06. 2018

Ještě než vyrazí Michal na prázdniny!

Přátelé a kamarádi!

odpočítáváme s Michalem dny i hodiny,
DNES 26.6. jsou to už jen dny tři!
a máme tu prázdniny!

Michal mnoho z Vás potká, pozdraví a hlavně pobaví na každoroční významné události v ČR na VELEHRADĚ ( u st. svátku Cyrila a Metoděje), kdy Michal z Kouzelné školky je hlavní osobností programu: DEN RODIN! 

PODPORA RODIN, výchova dětí a kvalitní zábava pro děti je i naše hlavní krédo, fandíme rodinám a těšíme se na mimořádnou a slavností událost a obrovské počty dětí a rodin, které se potkají právě na VELEHRADĚ s Michalem na začátku prázdnin 4. července. Přijďte si pro fotku, kterou Michal podepsal v televizi (díl 25.6. pustíte z loga Déčka na naší hlavní straně!) a domalujte Michalovi legrační obličej tak, jak nás učil v Michalově dílně :-)

..... nepropásněte s dětmi Michala z Kouzelné školky ve Vašem okolí, o termínech a místech se jednoduše dozvíte z našeho KALENDÁŘE ... uvidíme se?

25. 06. 2018

Školní rok se blíží do finiše! Poslední zvonění již tento pátek!

Jako sportovci se ve finiši těší na mohutný závěr a umístění po dřině a vyčerpání v samotném závodě, tak i po mnoha přípravách a dodržování všech druhů režimu, finiš školního roku bývá v pozvolném tempu a převládají plány na samotné letní prázdniny! Už jen rozloučení v kroužcích, klubech a pár kulturních nebo sportovních událostí a akcí ve škole a pátek 29.6. je tu!

PRVŇÁČCI si půjdou pro svá hodnocení a konečně budou mít i velké školní prázdniny! A tak se celá rodina netrpělivě těší na první opravdický důkaz úspěchu, který si domů přinese váš prvňáček s názvem VYSVĚDČENÍ!

Slíbené společné odpočítávání DNES 25.6. už jsou to jen .... 4. dnyyy do prázdnin! :-)

21. 06. 2018

První letní den je tu :-)

Od sluníčka přišla zpráva,
datel už ji vyťukává,
že se jaro vážně vzdává!

Za chvíli ví celý les,
LÉTO se k nám vrací dnes!

Ten, kdo v létě není líný,
chodí ráno na hřiby.
Odpoledne na maliny,
večer k řece na ryby! :)

Dnes 21.6. je to už jen ....8 dnííí do prázdnin, to se musí a nechá vydržet :o) !!!

Kdo se těší k babičce? Kdo se těší na dědečka? Kdo se těší do přírody a k vodě? ..... všichnííí i Michal, František, Majda, Fanynka, Lucka, Jitka, děda Láďa a celá vaše Kouzelná školka ;-)

19. 06. 2018

Poslední týden s Michalem na Déčku v tomto školním roce!

Milí kamarádi,

celý tento týden si užijte naposledy i Michala a Fanynku v televizi, určitě Vás to s nimi bude opět moc bavit ;-)!
Ti, kteří budou malovat obrázek podle zadání Michala, máte na jejich namalování a poslání do Kouzelné školky téměř celé prázdniny.... nekonečné moře času!
Obrázky KOLOBĚŽKY se Vám povedly moc, jen na ně naskočit a už by se jelo za nějakým prázdninovým dobrodružstvím. Snad doma tu vaší koloběžku nebo kolo o prázdninách nenecháte zahálet :-) a pofrčíte třeba na výlet, tak jako Michal a Fanynka! 

ZADÁNÍ OBRÁZKU na prázdniny: NAMALUJTE DĚTI DVA STEJNÉ OBRÁZKY. Postup: papír si přehněte na půlku a na tu spodní vnitřní stranu silným fixem namalujte nějakou Vaší oblíbenou hračku, Michal namaloval autíčko. Po namalování hračky, papír opět zavřete a na jeho horní stranu obkreslete obrázek, který jste namalovaly. Pomaloučku, hodně přimáčkněte papír, aby byl spodní obrázek co nejlépe vidět pro obkreslení. Až to bude hotové, papír v přeložení přestřihněte a máte dva úplně stejné obrázky! Teď už je jenom vybarvěte, jeden si přála Fanynka barvičkami které mají rády holčičky a druhý zase klučičími barvami a nezapomeňte poslat Michalovi a Fanynce do Kouzelné školky: Česká televize, Kouzelná školka - Michal, Kavčí Hory, 140 70 Praha 4. Díl se zadáním obrázku si pustíte z naší hlavní strany pod logem Déčka, termín 22.6.2018!

BAVTE SE s Michalem na Déčku a společně odpočítávejme dny do prázdnin! Dnes 19.6. je to už jen .... 10 dníííí! Jupííí! :-)

15. 06. 2018

SLAVÍME: DEN OTCŮ :-D

Kdo je občas silnější než maminky?

.... přece TATÍNKOVÉ!

a to přesně tehdy, když se o ně může celá rodina opřít  ///\

... a  ONI TO ... USTOJÍ!

 

Tak tento víkend patří VÁM - tatínkům i dědečkům! Snad se ho podaří ideálně strávit i se zbytkem celé rodiny, ale hlavně s Vašimi dětmi!

SLAVÍME VÁŠ DEN, DEN OTCŮ (17.6.) !!!
 

 

07. 06. 2018

Sousto ve kterém je ukrytá síla a kytičky které bez naší péče neporostou!

Milí přátelé a kamarádi,

máme tu opravdový závěr školního roku. ČERVEN v plném proudu! Sluníčko pálí jak na pláži v Chorvatsku, kam i mnoho z Vás míří na svou zaslouženou letní dovolenou s dětmi! Tento víkend se Michal s Vámi rozloučí i v Praze a popřeje Vám krásné léto plné zážitků, kamarádů a pohodičky všude tam, kam se chystáte!

I my se na Vás budeme těšit s Michalem v Letních kinech či Lesních divadlech, sledujte náš kalendář, hraní venku nás s Vámi spojuje nejen atmosférou, která je vždy romantická a skvělá v den konání, ale zároveň společně sledujeme oblohu a přejeme si, ať vyjde pro děti hezké počasí a mírné sluníčko  :-)
Pokud nás bude moc, naše přání se vyplní :-) a bude to naše společné letní těšení i meteo dobrodružství :)

Tento víkend v Praze odhalíme tajemství posledního nedojedeného sousta na talíři ve kterém je ukrytá síla v představení Michal k snídani. V Mutěnicích v Letním amfíku rozkvete celé Michalovo jeviště a tam se děti dozví, že i taková kytička mívá pořádnou žízeň! I děti můžou zachránit smutnou kytičku nebo stromek v jejich okolí a není to vůbec těžké! Od Michala se dozvíme, jak na to v představení Michal je kvítko! Všechna představení s Michalem aktivně děti zapojují a jsou hlavně plná zábavy!

Užijte si skvělý víkend        a     v Praze, Mutěnicích i Kralovicích brzy s Michalem ahoooj!

P.s. DEN OTCŮ 17.6. - blíží se svátek všech tatínků ( ochránců a největších kamarádů jejich holčiček i kloučků )! Co si tatínkové přejí? A jak tatínky pořádně překvapit a udělat jim radost ...? Každý nápad se cení!, ale dětská pusa to jistí!! :-) !!!

05. 06. 2018

Čas výletů je tu, nezapomínejte poslat domů nebo kamarádům POZDRAV!

Sláva, nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!

a jaký pozdrav píše domů KROKODÝL?
 

Jedna dvě tři čtyři pět,
šel krokodýl na výlet,
koukal tam a koukal tady,
prohlédl si staré hrady,
lesíky a louky v květu,
zastavil se u bufetu,
slupl kilo špekáčků,
pak si koupil žvýkačku,
sedl si a napsal pohled,
na pohledu bylo tohle:

Jedna dvě tři čtyři pět,
vyšel jsem si na výlet,
čekejte mě v pátek ráno,
ať je v kleci vyvětráno,
ukliďte mi prosím bazén,
už abych byl zase ve svém,
hodně jsem se nachodil.
Líbá vás váš krokodýl :-)

šel krokodýl na výlet,
koukal tam a koukal tady,
prohlédl si staré hrady,

Více zde: https://www.rikankyprodeti.cz/o-zviratkach/

 

Jedna dvě tři čtyři pět,
šel krokodýl na výlet,
koukal tam a koukal tady,
prohlédl si staré hrady,
lesíky a louky v květu,
zastavil se u bufetu,
slupl kilo špekáčků,
pak si koupil žvýkačku,
sedl si a napsal pohled,
na pohledu bylo tohle:
Jedna dvě tři čtyři pět,
vyšel jsem si na výlet,
čekejte mě v pátek ráno,
ať je v kleci vyvětráno,
ukliďte mi prosím bazén,
už abych byl zase v Praze,
hodně jsem se nachodil.
Líbá vás váš krokodýl.

Více zde: https://www.rikankyprodeti.cz/o-zviratkach/
Jedna dvě tři čtyři pět,
šel krokodýl na výlet,
koukal tam a koukal tady,
prohlédl si staré hrady,
lesíky a louky v květu,
zastavil se u bufetu,
slupl kilo špekáčků,
pak si koupil žvýkačku,
sedl si a napsal pohled,
na pohledu bylo tohle:
Jedna dvě tři čtyři pět,
vyšel jsem si na výlet,
čekejte mě v pátek ráno,
ať je v kleci vyvětráno,
ukliďte mi prosím bazén,
už abych byl zase v Praze,
hodně jsem se nachodil.
Líbá vás váš krokodýl.

Více zde: https://www.rikankyprodeti.cz/o-zviratkach/
Jedna dvě tři čtyři pět,
šel krokodýl na výlet,
koukal tam a koukal tady,
prohlédl si staré hrady,
lesíky a louky v květu,
zastavil se u bufetu,
slupl kilo špekáčků,
pak si koupil žvýkačku,
sedl si a napsal pohled,
na pohledu bylo tohle:
Jedna dvě tři čtyři pět,
vyšel jsem si na výlet,
čekejte mě v pátek ráno,
ať je v kleci vyvětráno,
ukliďte mi prosím bazén,
už abych byl zase v Praze,
hodně jsem se nachodil.
Líbá vás váš krokodýl.

Více zde: https://www.rikankyprodeti.cz/o-zviratkach/

29. 05. 2018

Začínáme obsazovat PODZIMNÍ termíny v ČR s Michalem a brzy chystáme další novinky k SHOW Disney On Ice!

Milí přátelé a kamarádi,

blíží se doba, kdy budou velké prázdniny a Kouzelné školky na Déčku dva měsíce nepoběží!
Bude se Vám stýskat?  Nemusí!
Pár letních "přepadovek" s Michalem pro Vás i tak chystáme..., snad si je nenecháte ujít :-)!

Přehled o tom, kde a co bude Michal dělat NA PODZIM mimo TV obrazovku můžete sledovat v Michalově KALENDÁŘI zde na stránkách, postupně doplňujeme a plánujeme tak, aby to vyhovovalo hlavně Vám! 

Pokud máte připomínky anebo u vás Michal nebyl vááážně dlouho ( víc než 1 rok) dejte nám vědět na: pripravujeme@pragokoncert.com  zkusíme to napravit :-)

O prázdninách nám často chodí pro Michala krásné obrázky z letních táborů, letních školiček a i pošta od babiček a dědečků, kteří o děti pečují v létě. Michal tak dostává spoustu malovaných dárečků a překvapení ve formě Vašich milých pozdravů, pohledů, fotek a obrázků z Vašich prázdnin. Nechybí občas ani informace, že bez Michalova "hrnečku/ kelímku/ skleničky" prostě na výlet děti vůbec nevyrazí! Velká pocta, že si Michala z TV seriálů nosíte i na Vaše cesty a díky, že na Michala z Kouzelné školky myslíte i v létě, stejně jako Michal na Vás!

O prázdninách v létě bude Michal pro Vás připravovat a vymýšlet ty nejlepší věci a vynálezy, které uvidíte brzy na Déčku nejen v Kouzelné školce, ale i úplně nové projekty pro děti s Michalem naživo! Michalovo léto tak bude plné super NÁPADŮ, PŘÍPRAV a PLÁNŮ pro všechny holčičky a kloučky u kterých se Michal bude bavit právě o letošních prázdninách!

Občas se mrkněte, kde a kdy se chystá Michal do Vašeho města nebo jeho okolí a jen doufáme, že se brzy uvidíme! Těšíme se...

UŽIJTE SI páteční DĚTSKÝ DEN!  Jak? SKVĚLE... a přesně podle Vašich představ!

 

22. 05. 2018

Právě Michal a František na Déčku! Zapněte si je ;)

Milí kamarádi,

sledujte Déčko! Michal s Františkem dostali velké množství Vašich obrazků se zadáním "zatáčka na papírové autodráze". Moc se Vám silnice, křizovatky i zatáčky všech směrů povedly! Obrázky od holčiček a kloučků ze všech koutů naší země právě teď zdobí Kouzelnou školku. Užijte si CELÝ TÝDEN s Michalem na Déčku (premiéra: 17.30, repríza: 8.30) a mějte se s nimi Fanfárově! :-) 

P.s. Kouzelné školky si pustíte kdykoliv z našich www přímo na hlavní straně klikněte na logo Déčka   :D   hezky se bavte! Tak Vám nikdy nic z Kouzelné školky neuteče!

21. 05. 2018

Blíží se dětský den! Co na něj vymyslíme?

Plný dojmů a vzpomínek je Michal po víkendu s dětmi na Moravě! Děkujeme, že jste u toho byli s ním a že se představení povedla tak moc!

A nyní je třeba začít VČAS plánovat program pro děti na Dětský den! Je určitě fajn si společně s dětmi připravit nějakou dobrůtku, třeba oblíbený nazdobený ovocný pohár s jahodami a šlehačkou :-) Co si vyrazit s dětmi na nějaký samosběr jahod, výlet a zároveň i společná aktivita, kdy děti zdravě mlsají a občas přispějí do společného košíčku nejspíš tou horší a obyčejnou jahůdkou, ty nejlepší skončí obvykle v pusince :) Různá místa v ČR pro sběr jahod ZDE!
Pokud jste z Prahy nadělte si s dětmi poslední předprázdninové představení s Michalem 10.6. v KNIHOVNĚ! I tam bude Michal servírovat pokrmy, ale žádné dětské mlsání a bonbónky a jídlo pro mimina ;) ale chody, které děti jistě ještě nezkusily, je načase si je oblíbit! Třeba držková polévka, jak tohle, už podle názvu, ukecané jídlo děti zvládnou? Přijďte se podívat a hlavně se bavit! Moc se na Vás těšíme ... UŽIJTE SI svátek s Vašimi malými i velkými dětmi a DOBŘE a SPOLEČNĚ SE BAVTE!

17. 05. 2018

Hurá na tři společné květnové dny za dětmi na Moravu!

Sluníčko si dává pauzičku, příroda se dočkává vláhy a Michal se chystá za dětmi na Moravu! Michalovi mazlíčci už sedí v autě a moc se těší již zítra do Náměště nad Oslavou a na víkend do Moravského Krumlova, Šanova a Hustopečí!
Všichni Ti, kteří hlasovali s Lidlem pro nové krásné hřiště pro děti v Bystřici pod Hostýnem se dočkají již tuto neděli. Rákosníčkova hřiště  ani v r. 2018 nebudou nikde bez Michala z Kouzelné školky! Moc se na Vás všechny na Moravu těšíme, brzy se uvidíme!  

15. 05. 2018

Slavíme s Mickey jeho VELKÉ NAROZENINY!

Velký den pro všechny fanoušky myšáka Mickey z Disneyho pohádek! Právě dnes je Mickey velký "kluk", je mu krásných 90 let :-)! Věk na něm nikdy nepoznáme, geniální postavička od Walta Disneyho baví děti po celém světě v pohádkách v kinech, v knížkách, v TV show, v parcích Disneylandu ale také při live show v lední revue Disney On Ice, která konečně přijíždí v r. 2018 i za dětmi do ČR a přiváží show Reach For The Stars!

Dnes zároveň slavíme i MEZINÁRODNÍ DEN RODINY!  Užijte si skvělý den s Vašimi blízkými a zkuste si naplánovat s dětmi společný zážitek s narozeninovým Mickey před Vánoci 2018 v Praze!
Show která spojuje všechny kontinenty zábavou a zážitkem z Disneyho pohádek stojí za poznámku ve Vašem diáři. Nejlepší místa ve všech cenových kategoriích právě nyní, ještě než bude spuštěna celostátní kampaň! 

EXKLUZIVNĚ v TICKETPORTAL! Vyberte si místa, kde si show užijete nejvíc!  

12. 05. 2018

Fairtrade snídaně/oběd nebo večeře!

Přidejte se letos k Michalovi a ostatním a posnídejte/ posvačte nebo si připravte jídlo pro celou rodinu z  lokálních a fairtradových produktů tuto sobotu 12. 5. - se slaví Světový den pro fair trade i podpora lokálních pěstitelů! Dobrou chuť s dobrým pocitem!  

11. 05. 2018

Kdo je silnější než tatínkové?

.... přece MAMINKY!

Teorie?

... praxe, život...!?

Slavíme svátek VŠECH MAMINEK!

Nezapomeňte, že to všude v přírodě kvete, maminka bez KVĚTINY tento víkend NEPŘÍPUSTNÉ! :-)))

10. 05. 2018

PODZIM v Praze 2018 vstupenky již v předprodeji!

Přátelé a kamarádi!

Děkujeme, že nás sledujete! Za chvíli nové termíny v odkaze: Michal v Praze INFO s nejlepšími místy v předprodeji, těšíme se na další divadelní sezónu s VAŠIMI DĚTMI a s Vámi!

Sítě TICKETPORTAL a Ticketpro na všech pobočkách i online spuštěno!
Můžete nyní zakoupit přední místa úplně všude v ČR, ale i ze zahraničí nebo z pokojíčků Vašich dětí online, jaká místa by si děti vybraly? Zkuste se jich zeptat nebo s nimi zaklikat a uvidíme, kde Vás v sále najdeme..., bavte se vším co společně s dětmi podnikáte! Celý sál v Městské knihovně nabízí skvělý výhled ze všech míst! Na našich www stránkách a ZDE v rez. formuláři volte IDEÁLNĚ formu úhrady Bankovním převodem, je to rychlé a známka a obálka přímo do Vaší schránky domů pouze za 20,-Kč! Nepružná a zastaralá Dobírka, fin. nákladnější a při lístku do schránky i časově náročná akce, vystát frontu na poště k zaplacení a vyzvednutí. Forma Hotově na Praze 1, ušetřete si čas na zábavu s dětmi, termín vyzvednutí je jen 5 dní! Né každý den se stíhají i důležitější věci.

Sál Městské knihovny má několik výhod. Je to místo v samém srdci Prahy, přesně uprostřed mezi Karlovým mostem a Staroměstským náměstím ( jediná nevýhoda: parkování). Vystoupení koncipujeme na víkendový dopolední čas v 10:30h., děti se tak nemusí těšit a ptát celý den a rodiče celý den čekat, než vyrazí s dětmi na představení do centra! Městská knihovna je v neděli MIMO naše představení UZAVŘENÁ! Kavárka/ cukrárna otevřená ve foyeru pouze před představením. Šatna pro diváky vždy ZDARMA!

Každý měsíc je jiné tématické představení s Michalem z Kouzelné školky. Pro nejmenší děti od 2 let je představení Michal je pajdulák, tak si ho nenechte ujít 7.10.! 

Mějte se krásně, produkce KŠ

04. 05. 2018

Praha - termíny podzim 2018

Termíny pro podzim 2018 v Praze plánujeme:

Září: neděle 16.9. - 10:30  - Michalovi mazlíčci
Říjen: neděle 7.10. - 10:30 - Michal je pajdulák
Listopad: sobota 17.11. - 10:30 - Michalova brnkačka
Prosinec: neděle 9.12. - 10:30 - Michal je kvítko!

Termín spuštění předprodeje vstupenek plánujeme na čtvrtek 10. května od 9:30 hod. ZDE i v Ticketportal a Ticketpro tento den, bez možného časového upřesnění!

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

 

02. 05. 2018

Do 5.5. Vám ZDE uvedeme podzimní termíny v Praze

Dobrý den,

podzimní termíny v PRAZE Vám uvedeme ZDE v aktualitách do 5.5., termín spuštění online prodeje zde i v Ticketportal a Ticketpro bude ve čtvrtek 10. května od 9.30 hod. - pokud jdete 12.5. do Knihovny na Michal na hraní, volte hotově, vstupenky podzim 2018 vyzvednete a zaplatíte hotově v KNIHOVNĚ před představním, zároveň i bez rez. online, zakoupíte volné! Děkujeme za mnoho dotazů a velký zájem dětí o program Michala z Kouzelné školky i na podzim 2018!

NENECHTE SI s dětmi UJÍT ani skvělý zážitek před Vánoci v Praze na DISNEY ON ICE, jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na oblíbený český program pro děti s Michalem z Kouzelné školky i celosvětový program pro děti s postavami  a příběhy pohádek Walta Disneyho! ..... uvidíme se!

30. 04. 2018

Dnešní den slavíme Filipojakubskou noc a pálení čarodějnic!

Filipojakubská noc je jarní svátek opředený mnoha příběhy, pověrami a pověstmi pojícími se k dnešní noci. Ta se i díky tomu stává magickou! Jaké vysvětlení a co si s dětmi k dnešnímu dni a hlavně noci povíte Vy? Jaké rituály s dětmi děláte právě na ČARODĚJNICE? Je to výběr kostýmu, barvení obličeje, rozcuchaný účes, připravujete nějaký tajemný pokrm, volíte nějaké zábavné dekorace, rozsvěcíte lampióny, věšíte zelené větvičky z příběhů o apoštolech Filipovi a Jakubovi? Užijte si dnešní SVÁTEK zábavou s dětmi! Z magické a tajemné noci s úplňkem se probudíme do rozkvetlého 1. máje, další skvělý den již zítra! DEN VOLNA který je zasvěcený lásce, romantice, přírodě a přivítáme tak naše oblíbené letní období, krásné počasí a aktivity které s dětmi děláme venku! Z Kouzelné školky Vám přejeme kouzelnou noc plnou magických zážitků a krásný 1. máj plný lásky, rozkvetlých třešní, šeříků a pampelišek!

26. 04. 2018

Zadaný obrázek od Michala - malujte a udělejte Michalovi a Františkovi radost!

Milí kamarádi,

ještě musíme zrekapitulovat dubnové zlepšováky od Michala! Jak se Vám líbila větrací kšiltovka, perfektní, že? Přesně se hodí na letní počasí, které zrovna panuje. I srandovní rodina Pytlíkových s miminkem na zádech se také Michalovi povedla, kam vlastně vyrazili na výlet? Nepotkali jste je náhodou někde u Vás?  :-) Michala asi při joggingu- běhání nikde v přírodě nebo na cyklostezce nepotkáme. On má svojí domácí hrazdičku a když si chce zarychlochodit nebo zaběhat, jen se na ní vyhoupne, neviděli jste to? To si pusťte! Byl to pořádný kalup..., Michal je vážně v kondici! A co maňáskové divadlo a malé poučení od Michala a Františka, že nemáme NIKDY podceňovat slabšího soupeře ( kdy platí: kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá) tak na to si dávejte kamarádi velký pozor (: Pokud chcete poznat nějakého fanouška Kouzelné školky třeba na hřišti, zkuste si pořídit tašku z tílka, tak jako Michal, určitě to bude super ZNAMENÍ, kdo se zrovna díval a kdo pozná, že jste si vyrazili na hřiště s Michalovým vynálezem na hračky!
 

MICHAL A FRANTIŠEK se kamarádi moc těší na Váš obrázek: *** PAPÍROVÉ AUTODRÁHY*** ( jen jedné její zatáčky) malujete pouze jediný dílek - zatáčku nahoru nebo dolu, jako když se staví puzzle. A nezapomeňte na přírodu kolem, nebo lavičky, stromečky, lidičky, zvířátka, semafory, domy, paneláky, cedule, školku, školu atd.. MOC se těšíme na to, kam Michal umístí právě ten Váš dílek a jaký obr z toho vznikne! Dejte si záležet a opravdu vymalujte každý kousíček mimo silnici, tam prosíme pouze přerušovanou čáru, aby šlo předjíždět :-) a případně zebru na to, aby šlo taky někdy přejít na druhou stranu pěšky :-)

PODEPSANÝ obrázek s adresou pošlete na: Kouzelná školka - obrázek Michal, Česká televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4 - stačí obyčejnou poštou / nelze zasílat elektronicky!

23. 04. 2018

Duben s Michalem - atmosféra díky Vám všem úžasná, děkujeme!

Milí kamarádi,
děkujeme všem, kteří jste dorazili o víkendu v téměř 30°C do divadla na představení. Všechny sály byly úplně plné a atmosféra úžasná! Nezapomeneme na holčičku které, hned po Michalovi, patřilo liberecké jeviště i Vaše pozornost a potlesk za zazpívanou písničku. Výběr zpěvačky naslepo se Michalovi podařil moc, holčička se líbila nám všem :-) Všichni jste byli perfektní, Teplice a obrovský sál Filharmonie byl i pro Michala výzva! Unikátní slavnostní prostor i Vaši energii si Michal velmi užil a dětičky to zvládly skvěle, dokonce i ty dvouleté! Byl to krásný víkend díky Vám všem, doufáme, že jste se bavili a užili jste si to tak jako Michal! DĚKUJEME a těšíme se opět za rok na dalším představení!

19. 04. 2018

Užívejte si sluníčko, ale nezapomeňte na Kouzelnou školku :-)

Milí kamarádi,

Michal a František si celý týden užívají s Vámi na obrazovce na Déčku a již zítra, jako vždy na jaře, přijede Michal bavit děti do malebné Sázavy naživo. Kino je tak jako obvykle :) plné Vás fanoušků Kouzelné školky a již zítra si to společně užijeme!
O víkendu Michal zamíří na sever se svým představením Michalovi mazlíčci, snad dorazí i skřítek František z Fanfárie, věříme, že bude mít čas  :-)
Děti v Děčíně, Teplicích, Liberci i Jablonci mají jasno, užít si venku víkend plný sluníčka a přijít se bavit s Michalem z Kouzelné školky do divadla! Děkujeme za tuto Vaši volbu a moc se na Vás všechny těšíme :)! Brzy se uvidíme!

p.s. VĚŘÍME, ŽE V KVĚTNU, do Dětského DNE 1.6. VÁM KONEČNĚ ODHALÍME PLAKÁT pro ČR DISNEY ON ICE v Praze 2018, těšíme se na Annu, Elsu, Ariel, Olafa, nejznámější pohádky a postavy od Walta Disneyho a úžasnou atmosféru Ledového království na ledě v ČR v celosvětové rodinné show Disney On Ice, sledujte nás!

13. 04. 2018

Pátek 13tého? Den jako každý jiný? Nebo ještě lepší?

Uteklo to a je tu první pátek 13. v r. 2018 :O
A hned pro Vás máme první dobrou zprávu!
Michal i děti a rodiče v Rakovníku ví, že se není čeho bát! Čeká nás společná zábava, Michal se DNES nemůže dočkat! ... a kam Michal zamíří za dětmi tento víkend? Do Dobrušky a Jaroměře v sobotu a v neděli do Strakonic a Písku, jupííí! Jak říká František, "TO BUDE LEGRACE :-D!"

a hlavně .... příští týden se Michal i František těší na úplně všechny holčičky a kloučky, uvidíte je a užijete si zase týden plný zlepšováků a vynálezů se dvěma na slovo vzatými odborníky na Déčku v Kouzelné školce! Tedy druhá skvělá zpráva v pátek 13tého!

Užijte si krásný víkend a dnešní celý den!

12. 04. 2018

Projekt: Celé Česko čte dětem

Milí přátelé a kamarádi, znáte projekt Celé Česko čte dětem?

Pokud ne, víte, že čtení dětem 20 min. denně má takto obrovský vliv a význam?
Každodenní čtení dítěti pro radost (od narození i do 15 let) je nejúčinnější metodou výchovy člověka samostatně uvažujícího, člověka kulturního, jenž postupuje eticky a který si v životě umí poradit rozumem, nikoli silou.
Je dokázáno, že předčítání výrazně stimuluje mozek. Když dítěti pravidelně čteme, rozvíjíme tak jeho znalosti, představivost, rozšiřujeme slovní zásobu, vybavíme ho emočním nábojem, který mu dává nezaměnitelná, silná vazba s rodičem. Dáváme mu také pocit bezpečí a rituál, který je pevným záchytným bodem. Tak tady se neříká "jdi a čti si", ale "pojď, budu ti číst".
Hlavní motto zní: "Čtěme dětem 20 minut denně. Každý den!"

09. 04. 2018

Rýmovačka pro děti

Sluníčko v DUBNU:

Sluníčko se probudilo,
na oblohu vyskočilo.
Umylo se v ranní rose,
zamrkalo, protáhlo se :-)
Teď sluníčko pěkně hřej,
na mraky už nečekej!
 

04. 04. 2018

Kdo si hraje, nezlobí ;-) !!!

Milí kamarádi,
jak si užíváte první delší teplíčko a vymetenou oblohu? Dočkali jsme se, hurá!
Máme krátký pracovní týden a tak se víkend blíží ještě rychleji než obvykle. Asi i proto se Michal už dnes těší za Vámi na Moravu! Konečně si děti užijí představení Michal na hraní a tak již nyní máváme do Zábřehu na Moravě, Vyškova, Uherského Brodu, Prostějova a Kyjova, kde bylo představení vyprodáno tak rychle, že se společně ještě letos uvidíte s Michalem na dalším skvělém představení na podzim (sledujte nás na FB nebo hledejte v našem KALENDÁŘI), děkujeme všem fanouškům Kouzelné školky na Moravu a o víkendu na viděnou! 

 

29. 03. 2018

Užijte si prázdniny i VELIKONOCE - Fanfárově!

Pět dní volna, prázdniny, VELIKONOCE a veselý Apríl nás čeká v následujících dnech, moc si to užijte, ať Vám vyjdou všechny plány a mějte se  stále Fanfárově! Snad k nám bude počasí i přes nepříznivou předpověď milosrdné a dětičky při koledování nezmrznou ani nezmoknou :-) .... všude se na Vás těšíme malí koledníčci, bohatou pomlázku Vám přejeme :)

26. 03. 2018

Březen s Michalem naživo i na obrazovce je za námi!

Přátelé a kamarádi, březnová představení s Michalem jsou za námi! Užili jste si představení a většina z Vás má i společnou fotku na památku! Přišly od Vás i milé vzkazy a pozdravy pro Michala, děkujeme! ... a teď jsou před námi VELIKONOCE a pomlázka, vajíčka, překvapení, stále se tak máme na co těšit!

Sobotní vystoupení v Horažďovicích i Sušici se moc povedla! Kloučkové z obou měst, kteří zpívali, byli úžasní a tak jsme slyšeli krásně zazpívanou písničku Sluníčko u cesty i neznámou písničku o liškách v lese..., vztah k přírodě byl znát :) a moc Vám na Šumavu děkujeme za atmosféru i společné zážitky!
V neděli bylo představení Michal je kvítko! v Neratovicích. Velký kinosál přilákal dokonce i fanoušky z Prahy a širokého okolí. Tak jako při odpoledním představení v Brandýse i v Neratovicích byla většina dětí na představení úplně poprvé. Tříleté a čtyřleté děti zvládly představení krásně, ani MP6ka od Michala je nezaskočila a závěr byl v pořádném tempu! Děkujeme, že jste si při přípravách na Velikonoce udělali čas a přišli s dětmi na představení. Poprvé Vás v Brandýse bylo tolik, že byla dvě úplně plná představení a jen Adélka a její bratříček Matyášek přišli s rodiči o hodinu později z důvodu změny zimního času ;) na představní od 14.00, ale nic se nedělo a byli jste s Michalem od 16hod., moc Vás všechny zdravíme a děkujeme za společný víkend! 

23. 03. 2018

UDÁLOST ROKU pro děti -Disney v ČR, dotazy na místa v hale!

Na Vaše četné dotazy ohledně nejlepších míst v hale pro Vaše děti, dle zkušenosti uvádíme:
VIP místa na ploše GOLDEN CIRCLE: prostor přímo na ledové ploše, všechna místa 1. řada A/B/C sektor přímo v kontaktu s děním na ledě!
Sektor GOLDEN CIRCLE: A, B, C 2. a 3. řada na ploše v rovině / sektor B tedy čelní pohled - řady 4 - 9 jsou na tribuně (stavíme pro Vás kontaktní tribunu u dění na ledě)  - skvělá místa s blízkým kontaktem k celé show a čelním výhledem DOPORUČUJEME!
Ostatní místa v hale jsou klasická tribunová mimo prostor ledu znáte z každé sportovní haly, cenové rozlišení míst a kategorie vychází pouze od vzdálenosti od ledu, kdy všechna místa mají výhled výborný.
Označení VIP JIH jsou opět místa čelní tribunová!

Děkujeme za Váš zájem a dotazy o nejlepší místa v hale, snad je nyní vše upřesněno, těšíme se na Vás NA UDÁLOSTI ROKU 2018 pro děti v ČR!

22. 03. 2018

Sluníčko už svítí jarně :), sněhulák se brání marně ;-)!

Milí kamarádi, každý den se s Michalem a Františkem bavíte u TV v Kouzelné školce na Déčku. Dnes nám zároveň Michal představí nějakou další náladu, která nás může občas "přepadnout". Nezadržitelně se blíží sobota a neděle, kdy Michal dorazí za dětmi do Horažďovic, Sušice, Neratovic a celé nedělní odpoledne v Kině v Brandýse bude také patřit dětem! Jak to? Nepromítá se žádný film, žádná pohádka, žádné 3D, ale děti si budou užívat legraci a aktivity s Michalem jako v divadélku na představení Michal je kvítko! 

Přijďte se bavit, těšíme se na Vás!  

20. 03. 2018

Konečně tu máme první JARNÍ DEN! Hurááá!

Krásný první jarní den všem! Jaro v Kouzelné školce na Déčku DNES začalo s Michalem, jeho čokoládovým zlepšovákem, čepičkou pro Františka i malým poučením s kartáčkem na zuby :) ....  Michal Vás bude bavit celý první jarní týden v tomto roce! Dívejte se a bavte se s Michalem na Déčku!  

ZADÁNÍ OBRÁZKU od MICHALA: Děti, namalujte Michalův zlepšovák-přibližovák, jak popsat tvar? Michal říká harmonika také housenka s ostrými špičatými zádíčky i bříšky  :-) a na začátek kulatou hlavičku, třeba tu Františkovu :-) Je to hodně těžké, tak snad se Vám to podaří, pošlete poštou obyčejně sem: Kouzelná školka, Česká televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4, děkujeme!

19. 03. 2018

Navzdory sněhu, větru, zimě, bylo nám s Vámi krásně!

Přátelé a kamarádi, malé ohlédnutí za společným víkendem s Vámi. Počasí nás opět nešetřilo a již v sobotu ráno při silném sněžení v Praze bylo jasné, že cestu na Vysočinu si Michal a všechna auta musí pojistit sněhovými řetězy a přibalit je s sebou :) Vyrazili jsme na sobotní dopolední vystoupení do Polné u Jihlavy, hrát na Zámku je romantické a Polná skutečně malebné místo, kde Michal nebyl mnoho let a tak se moc těšil. Představení bylo super, děti šikovné a rodiče povzbuzovali a vytvářeli skvělou atmosféru, děkujeme a snad jste si to užili také! Z Polné Michal zamířil do Humpolce, který nevynecháme v únoru nebo březnu žádný rok, protože tam máme skutečně věrné fanoušky, kamarády a moc si to s Vámi Michal užívá pokaždé na jiném představení! Letos přišlo hodně i jednoletých a dvouletých, za důvěru i odvahu rodičů moc děkujeme. Za rok tak dorostou další správní diváci a aktivně zapojíme i ty letošní úplné začátečníky! Na řetězy jsme tedy dávno zapomněli a užívali si společný víkend s Vámi na Vysočině až do chvíle přejezdu do Ledče nad Sázavou. Humpolec jsme opouštěli ve vánici a silnice do Ledče splývala s okolím. Klouzalo, foukalo, sněžilo a Michal se bál, aby děti nečekaly a začalo se včas! Dorazili jsme a Ledeč byl úplně pod sněhem a ze všech stran přicházely a přijížděly stovky malých divaků na naše představení. Bylo neuvěřitelné, jak klidné zapadané místo v pozdním odpoledne v jednom bodě u Sokolovny žilo a celé Tyršovo nábřeží tak lemovala auta. Víme, že jste jeli i velké vzdálenosti, měli s sebou miminka a stejně jste to zvládli, dorazili a NEVZDALI! Tak Vám patří největší díky z tohoto víkendu! Byli jste skutečnou odměnou pro Michala a užili jsme si to všichni, navzdory sněhu, větru, snad jste dorazili i v pořádku domů, cesta byla nebezpečná!
Neděle a první letošní pražské představení Michal je kvítko! bylo beznadějně vyprodané dlouhou dobu. Mnozí z Vás, možná prvních 8 řad, jste naši dlouholetí kamarádi a nejspíš už znáte představení tak, že byste ho zvládli i zahrát, když by Michal nedorazil včas! Ale to se nikdy nestane a Michal Vás baví stále a přišlo i mnoho dětí poprvé. Představení se moc povedlo a děkujeme, že nás sledujete a Michal Vás baví v TV i naživo! Odpolední představení začalo v Plzni. Mnoho dětí dostalo vstupenky již k Vánocům, tak snad se dlouhé čekání na představení vyplatilo a Michal Vás bavil, užil si to, krásná atmosféra i když sál není klasický divadelní, byl tam náboj příjemné energie! A závěr tohoto víkendu byl v Králově Dvoře pro děti, které se vracely z týdne volna a z Jarních prázdnin, odpočinutí a natěšení diváci se tak přišli bavit s Michalem z Kouzelné školky, v publiku nechyběla ani Michalova rodina malý Michálek ( 5 let ) a Kristiánek ( 5 měs.) Děkujeme za skvělý víkend VŠEM!

15. 03. 2018

Těšíte se na poslední zimní víkend?

Milí přátelé a kamarádi, my se těšíme hlavně na Vás a na to, jak si společně tento víkend užijeme! :-)
Je sice čtvrtek, ale u Michala a v Kouzelné školce právě vrcholí poslední přípravičky a kontrola rekvizit, techniky a vůbec všeho....na to vypravit se přímo za Vámi na VYSOČINU! Nemůžeme se dočkat! V neděli začínáme "doma" poprvé letos v Praze 1 a pak se velmi těšíme za Vámi do Plzně, kde to máme moc rádi. A nemůžeme zapomenout na velice důležitý úkol pro Michala a to přivítat zpátky doma děti z Berounska z jejich návratu z Jarních prázdnin ZÁBAVOU! ...tak kamarádi, nezapomeňte se doma a dorazte za námi do Králova Dvora, proto u Vás začínáme v 17:00 hodin v Sokolovně! Na další místa už bohužel NEZVEME, protože je beznadějně vyprodáno, DĚKUJEME za Váš zájem!

13. 03. 2018

Ještě něž přijde jaro: Zavolejme si sluníčko...

...básničkou:

Volám tě sluníčko volám,
k dalekým vrškům a horám,
volám tě přes černé lesy,
volám tě sluníčko,
KDE JSI :) ?

 

12. 03. 2018

Děkujeme na Moravu za spol. víkend!

Milí kamarádi, snad jste si všichni užili někde venku víkend a hlavně neděli, která byla plná sluníčka i jarní energie! Bylo to vážně nečekané a perfektní!
Představení na Moravě a společné zážitky Michala a Vašich dětí jsou tou nejlepší odměnou a zároveň i společnou vzpomínkou na březnový víkend s Kouzelnou školkou na Moravě, díky, že jste přišli!

08. 03. 2018

Tento víkend Michal míří na MORAVU!

KRÁSNÝ dnešní DEN ŽEN přeje Michal :-)

Milí kamarádi,
zítra Michal cestuje za Vámi na Moravu, snad se společně uvidíme! Představení Michal na hraní bude bavit děti ve Frýdku Místku, Přerově, Brně, Břeclavi a Velké Bíteši!  Těšíme se na společnou zábavu s Vámi!

05. 03. 2018

Děkujeme za první březnový víkend v Čechách!

Zdravíme a máváme všem malým divákům z prvního březnového víkendu v Čechách!
Moc se to s Vámi Michalovi líbilo!
Představení v Holicích se konalo po hodně dlouhé době, očekávání tak byla na obou stranách a děkujeme za skvělou atmosféru a přijetí! Heřmanův Městec, dlouho nezapomeneme!, odvážné a samostatné děti, jejich skutečně mimořádná komunikace a spolupráce, jsme rádi, že jste přišli a že jsme se mohli s Vašimi dětmi potkat!
Kladno a Louny máme moc rádi, jsou to naše tradiční a velmi oblíbená místa, kde je vždy skvělá atmosféra, spolupráce a nadšené publikum, za to děkujeme i v letošním roce a těšíme se na příští společné setkání a zábavu s Michalem.
Děkujeme, že sledujete Kouzelnou školku na Déčku a že jste s námi u toho, když Michal z televize přijede bavit děti i do Vašeho města se svými tématickými programy. Nikdy se neopakujeme, můžete tak vidět 7 zábavných divadelních představení s Michalem z Kouzelné školky, udělat si společnou fotku :) a užít si Michala ze školky při představení naživo :-)

02. 03. 2018

Meteorologické jaro začalo, mráz se ale nevzdává ;)

Milí kamarádi,
na vlně mrazu jsme se v tomto týdnu přehoupli do měsíce Března, tedy do meteorologického jara! Minulý mrazivý víkend měl nejen Michal problém ráno nastartovat auto, bylo to napínavé, ale dobře to dopadlo a všude se začalo včas :) To už tento víkend nejspíš nehrozí a moc se těšíme po dlouhé době za dětmi do Holic a již podruhé i do Heřmanova Městce, kde se velmi povedlo představení v r.2017.  Představení Michal je kvítko! si užijeme 2x v sobotu a v neděli dopoledne v oblíbeném Kině Hutník v Kladně! No a stálice největší Louny a Vrchlického divadlo tak tam Vám bude Michal servírovat dobrůtky při svém představení Michal k snídani a vůbec nevadí, že si společně budeme užívat u "Snídaně" nedělní odpoledne! ... a ještě, a to nejdůležitější, děkujeme za velký zájem, VŠECHNY SÁLY jsou opět PLNÉ Vás fanoušků Michala z Kouzelné školky! Těšíme se, brzy na viděnou!

27. 02. 2018

Michal v TV i víkend naživo za námi!

Přátelé a kamarádi, týden na obrazovce s Michalem je za námi, zadání obrázku od Michala jistě víte! Děti mají za úkol namalovat co nejbarevnější autodráhu. První úkol je tedy doma nebo ve školce najít co nejvíc barevných pastelek ;-) pořádně je ořezat a můžeme začít. Tak ať je ta Vaše autodráha veselá a plná barviček, třeba jako duha po dešti!
A jaký byl víkend?! Ten Michalův úžasný, děkujeme všem rodičům kteří v třeskutém mrazu v ČB ráno -16°C vzali dětičky a dorazili na Michala z Kouzelné školky! Vytvořili jste tak skvělou atmosféru a ve všech sálech bylo i pořádné horko, vzpomínáte? Do Blovic dorazili s dětmi i tatínkové v čase hokejového zápasu!!! Neuvěřitelné! A Vaše vzkazy pro Michala, prý nejlepší představení co jste s dětmi viděli, jen prý není jasné, zda se víc líbilo Vám maminkám a tatínkům nebo Vašim dětem, díky za to od Michala ;)  Nepomuk i Kaplice tedy představení od 17:00 hod., kdy zima byla opravdu veliká a děti nebyly v bundách a šálách ani vidět když přicházely, tak aktivita dětí při představení byla nad očekávání, za to vše DĚKUJEME! 

p.s. jen připomínáme, že další LETOŠNÍ MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST PRO DĚTI v ČR jsou DISNEYHO POHÁDKY na ledě v PRAZE v prosinci 2018 (Feld/USA), nyní stále ještě vybíráte nejlepší místa ve všech cenových kategoriích (celostátní promo bude teprve spuštěno, VÍTE OD NÁS v PŘEDSTIHU) nenechte si s Vašimi dětmi ujít UDÁLOST ROKU, uvidíme se tam s Annou, Elsou, Olafem, Mickey a Minnie a ostatními postavami od WALTA DISNEYHO! 

23. 02. 2018

Michalovi mazlíčci a Michal k snídani vyráží poprvé letos za dětmi!

Milí kamarádi, již zítra jsme na Plzeňsku, kde si právě užíváte Vaše Jarní prázdniny! Uvidíme se a  těšíme se na Vás na představení Michalovi mazlíčci! Vstupenky mimořádně i na místě v Blovicích a Nepomuku před začátkem pro všechny kteří se vrací od babiček, z hor atd. na poslední chvíli :)  Do Přeštic za Michalem a dětmi dorazí dopoledne televizní štáb z Plzně, uvidíte se pak v kulturním zpravodajství v neděli ;)

V neděli bude Michal servírovat legraci na představení Michal k snídani všem malým fanouškům Kouzelné školky z Jižních Čech! V ČB, Trhových Svinách i Kaplici se na Vás těšíme a moc děkujeme za velký zájem, je VYPRODÁNO :-)

20. 02. 2018

Na ČT Déčku právě Kouzelná školka s Michalem!

Všichni momentálně žijeme sportem! Olympiáda a medailové výsledky našich nás nemůžou nikdy omrzet! V pondělí sportoval dokonce i František s Majdou, dnes se trénoval kotrmelec s Michalem. Zkuste s dětmi doma, není to vůbec jednoduché! Kouzelná školka Vás baví! Děkujeme za skvělé ohlasy!

Z televizní obrazovky tento týden Michal zamíří rovnou za dětmi do Přeštic, Blovic a Nepomuku jako překvapení na závěr vašich JARNÍCH PRÁZDNIN! 

A v neděli 25. února je Michal s dětmi v Českých Budějovicích, Trhových Svinách a Kaplici!

Budeme se na Vás těšit! Brzy na viděnou! 

15. 02. 2018

Pranostika únor: Jestli únor honí mraky, staví březen sněhuláky:)

Milí kamarádi,
první víkend v r.2018 na Moravě se vydařil moc, děkujeme!
Včera byl Valentýn, možná ho neslavíte, ale i tak věřte, že svátků přece není nikdy dost a když je jeho význam pouze a jen pozitivní, dělejme si radost jak to jen jde!
I v Kouzelné školce sledujeme Olympiádu a fandíme našim! Zároveň se na víkend chystá Jizerská 50 a i tam mají prostor děti a jejich závod 16.2. od 10:00 hodin MINI Jizerská :-)
Užívejte si Jarní prázdniny, pokud je máte, na jih Čech a na Jižní Plzeňsko Michal míří již za týden a moc se těšííí!

08. 02. 2018

Již zítra za Vámi poprvé vyrážíme!

Milí kamarádi,
již zítra se poprvé v roce 2018 uvidíme a hlavně si společně užijeme zábavu s Michalem, který se právě dnes chystá a nemůže dočkat na zítřejší atmosféru v Jihlavě! Celý víkend i zítra se budeme bavit na představení Michal je kvítko!
Parádní letní atmosféra a skvělá zábava v mrazivém únoru je náš společný plán až do neděle v Jihlavě, Dolním Benešově, Odrách, Blansku i Slavkově u Brna!
Tak brzy s Vámi na viděnou!

Na místě nebude chybět ani obchůdek Kouzelné školky, tak pokud Vám doma chybí František, Fanynka, Michal, nebo si v autě rádi zpíváte a posloucháte písničky, můžete si udělat radost a získat i věnování přímo od Michala ;-)

25. 01. 2018

Pololetní vysvědčení!

Blíží se vysvědčení, hlavně pro malé prvňáčky jejich první v životě! Nejen prvňáčkové ale všichni naši školní fanouškové užijte si TENTO SLAVNOSTNÍ den! Pokud se náhodou něco úplně nepovedlo, ve druhém pololetí to doladíte a zvládnete ještě líp ;-) Jistě pro děti chystáte nějaké sladké nebo i sportovní překvapení, určitě i zábava v blízké době s Michalem udělá radost. Budeme se těšit, že představení s Michalem z Kouzelné školky bude pro Vás odměnou a společným zážitkem třeba i za první vysvědčení. Odpočiňte si a užijte zasloužené pololetní VOLNO

17. 01. 2018

Celý týden na Déčku Kouzelná školka s Michalem!

Michal nás poprvé v letošním roce baví v Kouzelné školce na Déčku! Díváte se? Snad Vám dělá opět radost svými nápady a vynálezy. A jaké další emoce mimo radost můžeme mít my všichni? I v tom nám Michal pomůže se zorientovat  ve svém NOVÉM pořadu Michalovy nálady! Michalovy nálady jsou stejné jako nás všech! V jaké náladičce ;) bude Michal tento čtvrtek jako krejčí, pomůže mu nějak jeho starý šicí stroj? Sledujte Michalovy nálady na Déčku vždy ve čtvrtek po Kouzelné školce v 17:55!
Nepodléhejme špatným náladám v r. 2018, snažme se být nad věcí :-)

04. 01. 2018

Vítejte v roce 2018 :-)

Milí kamarádi, užili jste si Vánoce? Našli jste pod stromečkem dárečky o které jste si psali Ježíškovi? Pokud ano, tak se muselo všechno skvěle vydařit a užíváte si pohodový vstup do nového roku 2018! Hodně štěstí a zdraví Vám všem!
Tento rok s Kouzelnou školkou a Michalem, který Vás celý rok bude bavit ve všech lokalitách po ČR, občas mrkněte na www nebo facebook, kam se zrovna chystáme,  Vás zároveň budeme celý rok průběžně informovat o BONBÓNKU, který pro Vás máme na Vánoce 2018. 
Věříme, že Vánoce 2018 opravdu dětem začnou o týden dřív již 15.12.! Společně se totiž dostaneme do pohádky WALTA DISNEYHO, který má konečně Prahu ve svém diáři zakroužkovanou, jupííí! Všechny postavy budou v originálním znění v ČJ tak jak je znáte z kin a TV. Jsme moc rádi, že celý rok s Michalem za Vámi můžeme cestovat do divadel, kin, KD, všude tam, kde bydlí malí fanouškové Kouzelné školky a užijeme si společně zábavu, hru, skvělou atmosféru i energii!
V prosinci 2018 se na Vás všechny!!! budeme těšit v Praze a proto tak jako DISNEY kroužkujte si v kalendáři datum 15. nebo 16. prosince, NA VŠECHNY SE TĚŠÍME nejen My z produkce Kouzelné školky, ALE HLAVNĚ všichni z obrovského týmu DISNEY ON ICE, největší světové rodinné revue, letos v prosinci tedy konečně se zastávkou: PRAHA, Česká republika ;-)
p.s. příští zastávka, leden 2019 OSTRAVA, Česká republika ;-))
p.s.2: děti na Slovensku se těší stejně jako u nás a tak třetí zastávka: leden 2019 BRATISLAVA, Slovensko ;-)))

07. 12. 2017

Spuštění Disney On Ice 2018 v ČR

Největší světová rodinná lední revue Disney On Ice přijíždí do České republiky!
Představí celosvětový hit
Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho!
Předprodej vstupenek zahájen od: 8. prosince 2017 ve 12:00 hod. v síti: TICKETPORTAL!!! Více info ZDE!

Novinky.cz: 7.12.2017 na Seznam.cz o Disney On Ice 2018 v ČR: zde!

22. 11. 2017

Jaro 2018 v Praze spuštěno!

13:16 hodin 22.11.

Ticketportal spuštěno: ZDE!

*******************************************************************************************

14:56 hodin 22.11.

Ticketpro spuštěno: ZDE!

*******************************************************************************************

9:25 hodin 22.11.

Milí diváci,

právě jsme spustili online prodej na autorská tématická hodinová představení s Michalem z Kouzelné školky  ZDE na JARO 2018 v Praze!

Během dne 22.11. Ticketportal a Ticketpro spustí své online prodeje i prodej na stovkách poboček všude v ČR! --- po spuštění obou bude zde uvedeno + prolink na obě prodejní sítě!

Těšíme se na vás v r. 2018, užijte si krásný závěr roku 2017!

< 1 > | 75x