Novinky

< 1 > | 42x

Aktuality

22. 05. 2018

Právě Michal a František na Déčku! Zapněte si je ;)

Milí kamarádi,

sledujte Déčko! Michal s Františkem dostali velké množství Vašich obrazků se zadáním "zatáčka na papírové autodráze". Moc se Vám silnice, křizovatky i zatáčky všech směrů povedly! Obrázky od holčiček a kloučků ze všech koutů naší země právě teď zdobí Kouzelnou školku. Užijte si CELÝ TÝDEN s Michalem na Déčku (premiéra: 17.30, repríza: 8.30) a mějte se s nimi Fanfárově! :-) 

P.s. Kouzelné školky si pustíte kdykoliv z našich www přímo na hlavní straně klikněte na logo Déčka   :D   hezky se bavte! Tak Vám nikdy nic z Kouzelné školky neuteče!

21. 05. 2018

Blíží se dětský den! Co na něj vymyslíme?

Plný dojmů a vzpomínek je Michal po víkendu s dětmi na Moravě! Děkujeme, že jste u toho byli s ním a že se představení povedla tak moc!

A nyní je třeba začít VČAS plánovat program pro děti na Dětský den! Je určitě fajn si společně s dětmi připravit nějakou dobrůtku, třeba oblíbený nazdobený ovocný pohár s jahodami a šlehačkou :-) Co si vyrazit s dětmi na nějaký samosběr jahod, výlet a zároveň i společná aktivita, kdy děti zdravě mlsají a občas přispějí do společného košíčku nejspíš tou horší a obyčejnou jahůdkou, ty nejlepší skončí obvykle v pusince :) Různá místa v ČR pro sběr jahod ZDE!
Pokud jste z Prahy nadělte si s dětmi poslední předprázdninové představení s Michalem 10.6. v KNIHOVNĚ! I tam bude Michal servírovat pokrmy, ale žádné dětské mlsání a bonbónky a jídlo pro mimina ;) ale chody, které děti jistě ještě nezkusily, je načase si je oblíbit! Třeba držková polévka, jak tohle, už podle názvu, ukecané jídlo děti zvládnou? Přijďte se podívat a hlavně se bavit! Moc se na Vás těšíme ... UŽIJTE SI svátek s Vašimi malými i velkými dětmi a DOBŘE a SPOLEČNĚ SE BAVTE!

17. 05. 2018

Hurá na tři společné květnové dny za dětmi na Moravu!

Sluníčko si dává pauzičku, příroda se dočkává vláhy a Michal se chystá za dětmi na Moravu! Michalovi mazlíčci už sedí v autě a moc se těší již zítra do Náměště nad Oslavou a na víkend do Moravského Krumlova, Šanova a Hustopečí!
Všichni Ti, kteří hlasovali s Lidlem pro nové krásné hřiště pro děti v Bystřici pod Hostýnem se dočkají již tuto neděli. Rákosníčkova hřiště  ani v r. 2018 nebudou nikde bez Michala z Kouzelné školky! Moc se na Vás všechny na Moravu těšíme, brzy se uvidíme!  

15. 05. 2018

Děti slaví s Mickey jeho VELKÉ NAROZENINY!

Velký den pro všechny fanoušky myšáka Mickey z Disneyho pohádek! Právě dnes je Mickey velký "kluk", je mu krásných 90 let :-)! Věk na něm nikdy nepoznáme, geniální postavička od Walta Disneyho baví děti po celém světě v pohádkách v kinech, v knížkách, v TV show, v parcích Disneylandu ale také při live show v lední revue Disney On Ice, která konečně přijíždí v r. 2018 i za dětmi do ČR a přiváží show Reach For The Stars!

Dnes zároveň slavíme i MEZINÁRODNÍ DEN RODINY!  Užijte si skvělý den s Vašimi blízkými a zkuste si naplánovat s dětmi společný zážitek s narozeninovým Mickey před Vánoci 2018 v Praze!
Show která spojuje všechny kontinenty zábavou a zážitkem z Disneyho pohádek stojí za poznámku ve Vašem diáři. Nejlepší místa ve všech cenových kategoriích právě nyní, ještě než bude spuštěna celostátní kampaň! 

EXKLUZIVNĚ v TICKETPORTAL! Vyberte si místa, kde si show užijete nejvíc!  

12. 05. 2018

Fairtrade snídaně/oběd nebo večeře!

Přidejte se letos k Michalovi a ostatním a posnídejte/ posvačte nebo si připravte jídlo pro celou rodinu z  lokálních a fairtradových produktů tuto sobotu 12. 5. - se slaví Světový den pro fair trade i podpora lokálních pěstitelů! Dobrou chuť s dobrým pocitem!  

11. 05. 2018

Kdo je silnější než tatínkové?

.... přece MAMINKY!

Teorie?

... praxe, život...!?

Slavíme svátek VŠECH MAMINEK!

Nezapomeňte, že to všude v přírodě kvete, maminka bez KVĚTINY tento víkend NEPŘÍPUSTNÉ! :-)))

10. 05. 2018

PODZIM v Praze 2018 vstupenky již v předprodeji!

Přátelé a kamarádi!

Děkujeme, že nás sledujete! Za chvíli nové termíny v odkaze: Michal v Praze INFO s nejlepšími místy v předprodeji, těšíme se na další divadelní sezónu s VAŠIMI DĚTMI a s Vámi!

Sítě TICKETPORTAL a Ticketpro na všech pobočkách i online spuštěno!
Můžete nyní zakoupit přední místa úplně všude v ČR, ale i ze zahraničí nebo z pokojíčků Vašich dětí online, jaká místa by si děti vybraly? Zkuste se jich zeptat nebo s nimi zaklikat a uvidíme, kde Vás v sále najdeme..., bavte se vším co společně s dětmi podnikáte! Celý sál v Městské knihovně nabízí skvělý výhled ze všech míst! Na našich www stránkách a ZDE v rez. formuláři volte IDEÁLNĚ formu úhrady Bankovním převodem, je to rychlé a známka a obálka přímo do Vaší schránky domů pouze za 20,-Kč! Nepružná a zastaralá Dobírka, fin. nákladnější a při lístku do schránky i časově náročná akce, vystát frontu na poště k zaplacení a vyzvednutí. Forma Hotově na Praze 1, ušetřete si čas na zábavu s dětmi, termín vyzvednutí je jen 5 dní! Né každý den se stíhají i důležitější věci.

Sál Městské knihovny má několik výhod. Je to místo v samém srdci Prahy, přesně uprostřed mezi Karlovým mostem a Staroměstským náměstím ( jediná nevýhoda: parkování). Vystoupení koncipujeme na víkendový dopolední čas v 10:30h., děti se tak nemusí těšit a ptát celý den a rodiče celý den čekat, než vyrazí s dětmi na představení do centra! Městská knihovna je v neděli MIMO naše představení UZAVŘENÁ! Kavárka/ cukrárna otevřená ve foyeru pouze před představením. Šatna pro diváky vždy ZDARMA!

Každý měsíc je jiné tématické představení s Michalem z Kouzelné školky. Pro nejmenší děti od 2 let je představení Michal je pajdulák, tak si ho nenechte ujít 7.10.! 

Mějte se krásně, produkce KŠ

04. 05. 2018

Praha - termíny podzim 2018

Termíny pro podzim 2018 v Praze plánujeme:

Září: neděle 16.9. - 10:30  - Michalovi mazlíčci
Říjen: neděle 7.10. - 10:30 - Michal je pajdulák
Listopad: sobota 17.11. - 10:30 - Michalova brnkačka
Prosinec: neděle 9.12. - 10:30 - Michal je kvítko!

Termín spuštění předprodeje vstupenek plánujeme na čtvrtek 10. května od 9:30 hod. ZDE i v Ticketportal a Ticketpro tento den, bez možného časového upřesnění!

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

 

02. 05. 2018

Do 5.5. Vám ZDE uvedeme podzimní termíny v Praze

Dobrý den,

podzimní termíny v PRAZE Vám uvedeme ZDE v aktualitách do 5.5., termín spuštění online prodeje zde i v Ticketportal a Ticketpro bude ve čtvrtek 10. května od 9.30 hod. - pokud jdete 12.5. do Knihovny na Michal na hraní, volte hotově, vstupenky podzim 2018 vyzvednete a zaplatíte hotově v KNIHOVNĚ před představním, zároveň i bez rez. online, zakoupíte volné! Děkujeme za mnoho dotazů a velký zájem dětí o program Michala z Kouzelné školky i na podzim 2018!

NENECHTE SI s dětmi UJÍT ani skvělý zážitek před Vánoci v Praze na DISNEY ON ICE, jsme rádi, že Vás můžeme pozvat na oblíbený český program pro děti s Michalem z Kouzelné školky i celosvětový program pro děti s postavami  a příběhy pohádek Walta Disneyho! ..... uvidíme se!

30. 04. 2018

Dnešní den slavíme Filipojakubskou noc a pálení čarodějnic!

Filipojakubská noc je jarní svátek opředený mnoha příběhy, pověrami a pověstmi pojícími se k dnešní noci. Ta se i díky tomu stává magickou! Jaké vysvětlení a co si s dětmi k dnešnímu dni a hlavně noci povíte Vy? Jaké rituály s dětmi děláte právě na ČARODĚJNICE? Je to výběr kostýmu, barvení obličeje, rozcuchaný účes, připravujete nějaký tajemný pokrm, volíte nějaké zábavné dekorace, rozsvěcíte lampióny, věšíte zelené větvičky z příběhů o apoštolech Filipovi a Jakubovi? Užijte si dnešní SVÁTEK zábavou s dětmi! Z magické a tajemné noci s úplňkem se probudíme do rozkvetlého 1. máje, další skvělý den již zítra! DEN VOLNA který je zasvěcený lásce, romantice, přírodě a přivítáme tak naše oblíbené letní období, krásné počasí a aktivity které s dětmi děláme venku! Z Kouzelné školky Vám přejeme kouzelnou noc plnou magických zážitků a krásný 1. máj plný lásky, rozkvetlých třešní, šeříků a pampelišek!

26. 04. 2018

Zadaný obrázek od Michala - malujte a udělejte Michalovi a Františkovi radost!

Milí kamarádi,

ještě musíme zrekapitulovat dubnové zlepšováky od Michala! Jak se Vám líbila větrací kšiltovka, perfektní, že? Přesně se hodí na letní počasí, které zrovna panuje. I srandovní rodina Pytlíkových s miminkem na zádech se také Michalovi povedla, kam vlastně vyrazili na výlet? Nepotkali jste je náhodou někde u Vás?  :-) Michala asi při joggingu- běhání nikde v přírodě nebo na cyklostezce nepotkáme. On má svojí domácí hrazdičku a když si chce zarychlochodit nebo zaběhat, jen se na ní vyhoupne, neviděli jste to? To si pusťte! Byl to pořádný kalup..., Michal je vážně v kondici! A co maňáskové divadlo a malé poučení od Michala a Františka, že nemáme NIKDY podceňovat slabšího soupeře ( kdy platí: kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá) tak na to si dávejte kamarádi velký pozor (: Pokud chcete poznat nějakého fanouška Kouzelné školky třeba na hřišti, zkuste si pořídit tašku z tílka, tak jako Michal, určitě to bude super ZNAMENÍ, kdo se zrovna díval a kdo pozná, že jste si vyrazili na hřiště s Michalovým vynálezem na hračky!
 

MICHAL A FRANTIŠEK se kamarádi moc těší na Váš obrázek: *** PAPÍROVÉ AUTODRÁHY*** ( jen jedné její zatáčky) malujete pouze jediný dílek - zatáčku nahoru nebo dolu, jako když se staví puzzle. A nezapomeňte na přírodu kolem, nebo lavičky, stromečky, lidičky, zvířátka, semafory, domy, paneláky, cedule, školku, školu atd.. MOC se těšíme na to, kam Michal umístí právě ten Váš dílek a jaký obr z toho vznikne! Dejte si záležet a opravdu vymalujte každý kousíček mimo silnici, tam prosíme pouze přerušovanou čáru, aby šlo předjíždět :-) a případně zebru na to, aby šlo taky někdy přejít na druhou stranu pěšky :-)

PODEPSANÝ obrázek s adresou pošlete na: Kouzelná školka - obrázek Michal, Česká televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4 - stačí obyčejnou poštou / nelze zasílat elektronicky!

23. 04. 2018

Duben s Michalem - atmosféra díky Vám všem úžasná, děkujeme!

Milí kamarádi,
děkujeme všem, kteří jste dorazili o víkendu v téměř 30°C do divadla na představení. Všechny sály byly úplně plné a atmosféra úžasná! Nezapomeneme na holčičku které, hned po Michalovi, patřilo liberecké jeviště i Vaše pozornost a potlesk za zazpívanou písničku. Výběr zpěvačky naslepo se Michalovi podařil moc, holčička se líbila nám všem :-) Všichni jste byli perfektní, Teplice a obrovský sál Filharmonie byl i pro Michala výzva! Unikátní slavnostní prostor i Vaši energii si Michal velmi užil a dětičky to zvládly skvěle, dokonce i ty dvouleté! Byl to krásný víkend díky Vám všem, doufáme, že jste se bavili a užili jste si to tak jako Michal! DĚKUJEME a těšíme se opět za rok na dalším představení!

19. 04. 2018

Užívejte si sluníčko, ale nezapomeňte na Kouzelnou školku :-)

Milí kamarádi,

Michal a František si celý týden užívají s Vámi na obrazovce na Déčku a již zítra, jako vždy na jaře, přijede Michal bavit děti do malebné Sázavy naživo. Kino je tak jako obvykle :) plné Vás fanoušků Kouzelné školky a již zítra si to společně užijeme!
O víkendu Michal zamíří na sever se svým představením Michalovi mazlíčci, snad dorazí i skřítek František z Fanfárie, věříme, že bude mít čas  :-)
Děti v Děčíně, Teplicích, Liberci i Jablonci mají jasno, užít si venku víkend plný sluníčka a přijít se bavit s Michalem z Kouzelné školky do divadla! Děkujeme za tuto Vaši volbu a moc se na Vás všechny těšíme :)! Brzy se uvidíme!

p.s. VĚŘÍME, ŽE V KVĚTNU, do Dětského DNE 1.6. VÁM KONEČNĚ ODHALÍME PLAKÁT pro ČR DISNEY ON ICE v Praze 2018, těšíme se na Annu, Elsu, Ariel, Olafa, nejznámější pohádky a postavy od Walta Disneyho a úžasnou atmosféru Ledového království na ledě v ČR v celosvětové rodinné show Disney On Ice, sledujte nás!

13. 04. 2018

Pátek 13tého? Den jako každý jiný? Nebo ještě lepší?

Uteklo to a je tu první pátek 13. v r. 2018 :O
A hned pro Vás máme první dobrou zprávu!
Michal i děti a rodiče v Rakovníku ví, že se není čeho bát! Čeká nás společná zábava, Michal se DNES nemůže dočkat! ... a kam Michal zamíří za dětmi tento víkend? Do Dobrušky a Jaroměře v sobotu a v neděli do Strakonic a Písku, jupííí! Jak říká František, "TO BUDE LEGRACE :-D!"

a hlavně .... příští týden se Michal i František těší na úplně všechny holčičky a kloučky, uvidíte je a užijete si zase týden plný zlepšováků a vynálezů se dvěma na slovo vzatými odborníky na Déčku v Kouzelné školce! Tedy druhá skvělá zpráva v pátek 13tého!

Užijte si krásný víkend a dnešní celý den!

12. 04. 2018

Projekt: Celé Česko čte dětem

Milí přátelé a kamarádi, znáte projekt Celé Česko čte dětem?

Pokud ne, víte, že čtení dětem 20 min. denně má takto obrovský vliv a význam?
Každodenní čtení dítěti pro radost (od narození i do 15 let) je nejúčinnější metodou výchovy člověka samostatně uvažujícího, člověka kulturního, jenž postupuje eticky a který si v životě umí poradit rozumem, nikoli silou.
Je dokázáno, že předčítání výrazně stimuluje mozek. Když dítěti pravidelně čteme, rozvíjíme tak jeho znalosti, představivost, rozšiřujeme slovní zásobu, vybavíme ho emočním nábojem, který mu dává nezaměnitelná, silná vazba s rodičem. Dáváme mu také pocit bezpečí a rituál, který je pevným záchytným bodem. Tak tady se neříká "jdi a čti si", ale "pojď, budu ti číst".
Hlavní motto zní: "Čtěme dětem 20 minut denně. Každý den!"

09. 04. 2018

Rýmovačka pro děti

Sluníčko v DUBNU:

Sluníčko se probudilo,
na oblohu vyskočilo.
Umylo se v ranní rose,
zamrkalo, protáhlo se :-)
Teď sluníčko pěkně hřej,
na mraky už nečekej!
 

04. 04. 2018

Kdo si hraje, nezlobí ;-) !!!

Milí kamarádi,
jak si užíváte první delší teplíčko a vymetenou oblohu? Dočkali jsme se, hurá!
Máme krátký pracovní týden a tak se víkend blíží ještě rychleji než obvykle. Asi i proto se Michal už dnes těší za Vámi na Moravu! Konečně si děti užijí představení Michal na hraní a tak již nyní máváme do Zábřehu na Moravě, Vyškova, Uherského Brodu, Prostějova a Kyjova, kde bylo představení vyprodáno tak rychle, že se společně ještě letos uvidíte s Michalem na dalším skvělém představení na podzim (sledujte nás na FB nebo hledejte v našem KALENDÁŘI), děkujeme všem fanouškům Kouzelné školky na Moravu a o víkendu na viděnou! 

 

29. 03. 2018

Užijte si prázdniny i VELIKONOCE - Fanfárově!

Pět dní volna, prázdniny, VELIKONOCE a veselý Apríl nás čeká v následujících dnech, moc si to užijte, ať Vám vyjdou všechny plány a mějte se  stále Fanfárově! Snad k nám bude počasí i přes nepříznivou předpověď milosrdné a dětičky při koledování nezmrznou ani nezmoknou :-) .... všude se na Vás těšíme malí koledníčci, bohatou pomlázku Vám přejeme :)

26. 03. 2018

Březen s Michalem naživo i na obrazovce je za námi!

Přátelé a kamarádi, březnová představení s Michalem jsou za námi! Užili jste si představení a většina z Vás má i společnou fotku na památku! Přišly od Vás i milé vzkazy a pozdravy pro Michala, děkujeme! ... a teď jsou před námi VELIKONOCE a pomlázka, vajíčka, překvapení, stále se tak máme na co těšit!

Sobotní vystoupení v Horažďovicích i Sušici se moc povedla! Kloučkové z obou měst, kteří zpívali, byli úžasní a tak jsme slyšeli krásně zazpívanou písničku Sluníčko u cesty i neznámou písničku o liškách v lese..., vztah k přírodě byl znát :) a moc Vám na Šumavu děkujeme za atmosféru i společné zážitky!
V neděli bylo představení Michal je kvítko! v Neratovicích. Velký kinosál přilákal dokonce i fanoušky z Prahy a širokého okolí. Tak jako při odpoledním představení v Brandýse i v Neratovicích byla většina dětí na představení úplně poprvé. Tříleté a čtyřleté děti zvládly představení krásně, ani MP6ka od Michala je nezaskočila a závěr byl v pořádném tempu! Děkujeme, že jste si při přípravách na Velikonoce udělali čas a přišli s dětmi na představení. Poprvé Vás v Brandýse bylo tolik, že byla dvě úplně plná představení a jen Adélka a její bratříček Matyášek přišli s rodiči o hodinu později z důvodu změny zimního času ;) na představní od 14.00, ale nic se nedělo a byli jste s Michalem od 16hod., moc Vás všechny zdravíme a děkujeme za společný víkend! 

23. 03. 2018

UDÁLOST ROKU pro děti -Disney v ČR, dotazy na místa v hale!

Na Vaše četné dotazy ohledně nejlepších míst v hale pro Vaše děti, dle zkušenosti uvádíme:
VIP místa na ploše GOLDEN CIRCLE: prostor přímo na ledové ploše, všechna místa 1. řada A/B/C sektor přímo v kontaktu s děním na ledě!
Sektor GOLDEN CIRCLE: A, B, C 2. a 3. řada na ploše v rovině / sektor B tedy čelní pohled - řady 4 - 9 jsou na tribuně (stavíme pro Vás kontaktní tribunu u dění na ledě)  - skvělá místa s blízkým kontaktem k celé show a čelním výhledem DOPORUČUJEME!
Ostatní místa v hale jsou klasická tribunová mimo prostor ledu znáte z každé sportovní haly, cenové rozlišení míst a kategorie vychází pouze od vzdálenosti od ledu, kdy všechna místa mají výhled výborný.
Označení VIP JIH jsou opět místa čelní tribunová!

Děkujeme za Váš zájem a dotazy o nejlepší místa v hale, snad je nyní vše upřesněno, těšíme se na Vás NA UDÁLOSTI ROKU 2018 pro děti v ČR!

22. 03. 2018

Sluníčko už svítí jarně :), sněhulák se brání marně ;-)!

Milí kamarádi, každý den se s Michalem a Františkem bavíte u TV v Kouzelné školce na Déčku. Dnes nám zároveň Michal představí nějakou další náladu, která nás může občas "přepadnout". Nezadržitelně se blíží sobota a neděle, kdy Michal dorazí za dětmi do Horažďovic, Sušice, Neratovic a celé nedělní odpoledne v Kině v Brandýse bude také patřit dětem! Jak to? Nepromítá se žádný film, žádná pohádka, žádné 3D, ale děti si budou užívat legraci a aktivity s Michalem jako v divadélku na představení Michal je kvítko! 

Přijďte se bavit, těšíme se na Vás!  

20. 03. 2018

Konečně tu máme první JARNÍ DEN! Hurááá!

Krásný první jarní den všem! Jaro v Kouzelné školce na Déčku DNES začalo s Michalem, jeho čokoládovým zlepšovákem, čepičkou pro Františka i malým poučením s kartáčkem na zuby :) ....  Michal Vás bude bavit celý první jarní týden v tomto roce! Dívejte se a bavte se s Michalem na Déčku!  

ZADÁNÍ OBRÁZKU od MICHALA: Děti, namalujte Michalův zlepšovák-přibližovák, jak popsat tvar? Michal říká harmonika také housenka s ostrými špičatými zádíčky i bříšky  :-) a na začátek kulatou hlavičku, třeba tu Františkovu :-) Je to hodně těžké, tak snad se Vám to podaří, pošlete poštou obyčejně sem: Kouzelná školka, Česká televize, Kavčí hory, 140 70 Praha 4, děkujeme!

19. 03. 2018

Navzdory sněhu, větru, zimě, bylo nám s Vámi krásně!

Přátelé a kamarádi, malé ohlédnutí za společným víkendem s Vámi. Počasí nás opět nešetřilo a již v sobotu ráno při silném sněžení v Praze bylo jasné, že cestu na Vysočinu si Michal a všechna auta musí pojistit sněhovými řetězy a přibalit je s sebou :) Vyrazili jsme na sobotní dopolední vystoupení do Polné u Jihlavy, hrát na Zámku je romantické a Polná skutečně malebné místo, kde Michal nebyl mnoho let a tak se moc těšil. Představení bylo super, děti šikovné a rodiče povzbuzovali a vytvářeli skvělou atmosféru, děkujeme a snad jste si to užili také! Z Polné Michal zamířil do Humpolce, který nevynecháme v únoru nebo březnu žádný rok, protože tam máme skutečně věrné fanoušky, kamarády a moc si to s Vámi Michal užívá pokaždé na jiném představení! Letos přišlo hodně i jednoletých a dvouletých, za důvěru i odvahu rodičů moc děkujeme. Za rok tak dorostou další správní diváci a aktivně zapojíme i ty letošní úplné začátečníky! Na řetězy jsme tedy dávno zapomněli a užívali si společný víkend s Vámi na Vysočině až do chvíle přejezdu do Ledče nad Sázavou. Humpolec jsme opouštěli ve vánici a silnice do Ledče splývala s okolím. Klouzalo, foukalo, sněžilo a Michal se bál, aby děti nečekaly a začalo se včas! Dorazili jsme a Ledeč byl úplně pod sněhem a ze všech stran přicházely a přijížděly stovky malých divaků na naše představení. Bylo neuvěřitelné, jak klidné zapadané místo v pozdním odpoledne v jednom bodě u Sokolovny žilo a celé Tyršovo nábřeží tak lemovala auta. Víme, že jste jeli i velké vzdálenosti, měli s sebou miminka a stejně jste to zvládli, dorazili a NEVZDALI! Tak Vám patří největší díky z tohoto víkendu! Byli jste skutečnou odměnou pro Michala a užili jsme si to všichni, navzdory sněhu, větru, snad jste dorazili i v pořádku domů, cesta byla nebezpečná!
Neděle a první letošní pražské představení Michal je kvítko! bylo beznadějně vyprodané dlouhou dobu. Mnozí z Vás, možná prvních 8 řad, jste naši dlouholetí kamarádi a nejspíš už znáte představení tak, že byste ho zvládli i zahrát, když by Michal nedorazil včas! Ale to se nikdy nestane a Michal Vás baví stále a přišlo i mnoho dětí poprvé. Představení se moc povedlo a děkujeme, že nás sledujete a Michal Vás baví v TV i naživo! Odpolední představení začalo v Plzni. Mnoho dětí dostalo vstupenky již k Vánocům, tak snad se dlouhé čekání na představení vyplatilo a Michal Vás bavil, užil si to, krásná atmosféra i když sál není klasický divadelní, byl tam náboj příjemné energie! A závěr tohoto víkendu byl v Králově Dvoře pro děti, které se vracely z týdne volna a z Jarních prázdnin, odpočinutí a natěšení diváci se tak přišli bavit s Michalem z Kouzelné školky, v publiku nechyběla ani Michalova rodina malý Michálek ( 5 let ) a Kristiánek ( 5 měs.) Děkujeme za skvělý víkend VŠEM!

15. 03. 2018

Těšíte se na poslední zimní víkend?

Milí přátelé a kamarádi, my se těšíme hlavně na Vás a na to, jak si společně tento víkend užijeme! :-)
Je sice čtvrtek, ale u Michala a v Kouzelné školce právě vrcholí poslední přípravičky a kontrola rekvizit, techniky a vůbec všeho....na to vypravit se přímo za Vámi na VYSOČINU! Nemůžeme se dočkat! V neděli začínáme "doma" poprvé letos v Praze 1 a pak se velmi těšíme za Vámi do Plzně, kde to máme moc rádi. A nemůžeme zapomenout na velice důležitý úkol pro Michala a to přivítat zpátky doma děti z Berounska z jejich návratu z Jarních prázdnin ZÁBAVOU! ...tak kamarádi, nezapomeňte se doma a dorazte za námi do Králova Dvora, proto u Vás začínáme v 17:00 hodin v Sokolovně! Na další místa už bohužel NEZVEME, protože je beznadějně vyprodáno, DĚKUJEME za Váš zájem!

13. 03. 2018

Ještě něž přijde jaro: Zavolejme si sluníčko...

...básničkou:

Volám tě sluníčko volám,
k dalekým vrškům a horám,
volám tě přes černé lesy,
volám tě sluníčko,
KDE JSI :) ?

 

12. 03. 2018

Děkujeme na Moravu za spol. víkend!

Milí kamarádi, snad jste si všichni užili někde venku víkend a hlavně neděli, která byla plná sluníčka i jarní energie! Bylo to vážně nečekané a perfektní!
Představení na Moravě a společné zážitky Michala a Vašich dětí jsou tou nejlepší odměnou a zároveň i společnou vzpomínkou na březnový víkend s Kouzelnou školkou na Moravě, díky, že jste přišli!

08. 03. 2018

Tento víkend Michal míří na MORAVU!

KRÁSNÝ dnešní DEN ŽEN přeje Michal :-)

Milí kamarádi,
zítra Michal cestuje za Vámi na Moravu, snad se společně uvidíme! Představení Michal na hraní bude bavit děti ve Frýdku Místku, Přerově, Brně, Břeclavi a Velké Bíteši!  Těšíme se na společnou zábavu s Vámi!

05. 03. 2018

Děkujeme za první březnový víkend v Čechách!

Zdravíme a máváme všem malým divákům z prvního březnového víkendu v Čechách!
Moc se to s Vámi Michalovi líbilo!
Představení v Holicích se konalo po hodně dlouhé době, očekávání tak byla na obou stranách a děkujeme za skvělou atmosféru a přijetí! Heřmanův Městec, dlouho nezapomeneme!, odvážné a samostatné děti, jejich skutečně mimořádná komunikace a spolupráce, jsme rádi, že jste přišli a že jsme se mohli s Vašimi dětmi potkat!
Kladno a Louny máme moc rádi, jsou to naše tradiční a velmi oblíbená místa, kde je vždy skvělá atmosféra, spolupráce a nadšené publikum, za to děkujeme i v letošním roce a těšíme se na příští společné setkání a zábavu s Michalem.
Děkujeme, že sledujete Kouzelnou školku na Déčku a že jste s námi u toho, když Michal z televize přijede bavit děti i do Vašeho města se svými tématickými programy. Nikdy se neopakujeme, můžete tak vidět 7 zábavných divadelních představení s Michalem z Kouzelné školky, udělat si společnou fotku :) a užít si Michala ze školky při představení naživo :-)

02. 03. 2018

Meteorologické jaro začalo, mráz se ale nevzdává ;)

Milí kamarádi,
na vlně mrazu jsme se v tomto týdnu přehoupli do měsíce Března, tedy do meteorologického jara! Minulý mrazivý víkend měl nejen Michal problém ráno nastartovat auto, bylo to napínavé, ale dobře to dopadlo a všude se začalo včas :) To už tento víkend nejspíš nehrozí a moc se těšíme po dlouhé době za dětmi do Holic a již podruhé i do Heřmanova Městce, kde se velmi povedlo představení v r.2017.  Představení Michal je kvítko! si užijeme 2x v sobotu a v neděli dopoledne v oblíbeném Kině Hutník v Kladně! No a stálice největší Louny a Vrchlického divadlo tak tam Vám bude Michal servírovat dobrůtky při svém představení Michal k snídani a vůbec nevadí, že si společně budeme užívat u "Snídaně" nedělní odpoledne! ... a ještě, a to nejdůležitější, děkujeme za velký zájem, VŠECHNY SÁLY jsou opět PLNÉ Vás fanoušků Michala z Kouzelné školky! Těšíme se, brzy na viděnou!

27. 02. 2018

Michal v TV i víkend naživo za námi!

Přátelé a kamarádi, týden na obrazovce s Michalem je za námi, zadání obrázku od Michala jistě víte! Děti mají za úkol namalovat co nejbarevnější autodráhu. První úkol je tedy doma nebo ve školce najít co nejvíc barevných pastelek ;-) pořádně je ořezat a můžeme začít. Tak ať je ta Vaše autodráha veselá a plná barviček, třeba jako duha po dešti!
A jaký byl víkend?! Ten Michalův úžasný, děkujeme všem rodičům kteří v třeskutém mrazu v ČB ráno -16°C vzali dětičky a dorazili na Michala z Kouzelné školky! Vytvořili jste tak skvělou atmosféru a ve všech sálech bylo i pořádné horko, vzpomínáte? Do Blovic dorazili s dětmi i tatínkové v čase hokejového zápasu!!! Neuvěřitelné! A Vaše vzkazy pro Michala, prý nejlepší představení co jste s dětmi viděli, jen prý není jasné, zda se víc líbilo Vám maminkám a tatínkům nebo Vašim dětem, díky za to od Michala ;)  Nepomuk i Kaplice tedy představení od 17:00 hod., kdy zima byla opravdu veliká a děti nebyly v bundách a šálách ani vidět když přicházely, tak aktivita dětí při představení byla nad očekávání, za to vše DĚKUJEME! 

p.s. jen připomínáme, že další LETOŠNÍ MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST PRO DĚTI v ČR jsou DISNEYHO POHÁDKY na ledě v PRAZE v prosinci 2018 (Feld/USA), nyní stále ještě vybíráte nejlepší místa ve všech cenových kategoriích (celostátní promo bude teprve spuštěno, VÍTE OD NÁS v PŘEDSTIHU) nenechte si s Vašimi dětmi ujít UDÁLOST ROKU, uvidíme se tam s Annou, Elsou, Olafem, Mickey a Minnie a ostatními postavami od WALTA DISNEYHO! 

23. 02. 2018

Michalovi mazlíčci a Michal k snídani vyráží poprvé letos za dětmi!

Milí kamarádi, již zítra jsme na Plzeňsku, kde si právě užíváte Vaše Jarní prázdniny! Uvidíme se a  těšíme se na Vás na představení Michalovi mazlíčci! Vstupenky mimořádně i na místě v Blovicích a Nepomuku před začátkem pro všechny kteří se vrací od babiček, z hor atd. na poslední chvíli :)  Do Přeštic za Michalem a dětmi dorazí dopoledne televizní štáb z Plzně, uvidíte se pak v kulturním zpravodajství v neděli ;)

V neděli bude Michal servírovat legraci na představení Michal k snídani všem malým fanouškům Kouzelné školky z Jižních Čech! V ČB, Trhových Svinách i Kaplici se na Vás těšíme a moc děkujeme za velký zájem, je VYPRODÁNO :-)

20. 02. 2018

Na ČT Déčku právě Kouzelná školka s Michalem!

Všichni momentálně žijeme sportem! Olympiáda a medailové výsledky našich nás nemůžou nikdy omrzet! V pondělí sportoval dokonce i František s Majdou, dnes se trénoval kotrmelec s Michalem. Zkuste s dětmi doma, není to vůbec jednoduché! Kouzelná školka Vás baví! Děkujeme za skvělé ohlasy!

Z televizní obrazovky tento týden Michal zamíří rovnou za dětmi do Přeštic, Blovic a Nepomuku jako překvapení na závěr vašich JARNÍCH PRÁZDNIN! 

A v neděli 25. února je Michal s dětmi v Českých Budějovicích, Trhových Svinách a Kaplici!

Budeme se na Vás těšit! Brzy na viděnou! 

15. 02. 2018

Pranostika únor: Jestli únor honí mraky, staví březen sněhuláky:)

Milí kamarádi,
první víkend v r.2018 na Moravě se vydařil moc, děkujeme!
Včera byl Valentýn, možná ho neslavíte, ale i tak věřte, že svátků přece není nikdy dost a když je jeho význam pouze a jen pozitivní, dělejme si radost jak to jen jde!
I v Kouzelné školce sledujeme Olympiádu a fandíme našim! Zároveň se na víkend chystá Jizerská 50 a i tam mají prostor děti a jejich závod 16.2. od 10:00 hodin MINI Jizerská :-)
Užívejte si Jarní prázdniny, pokud je máte, na jih Čech a na Jižní Plzeňsko Michal míří již za týden a moc se těšííí!

08. 02. 2018

Již zítra za Vámi poprvé vyrážíme!

Milí kamarádi,
již zítra se poprvé v roce 2018 uvidíme a hlavně si společně užijeme zábavu s Michalem, který se právě dnes chystá a nemůže dočkat na zítřejší atmosféru v Jihlavě! Celý víkend i zítra se budeme bavit na představení Michal je kvítko!
Parádní letní atmosféra a skvělá zábava v mrazivém únoru je náš společný plán až do neděle v Jihlavě, Dolním Benešově, Odrách, Blansku i Slavkově u Brna!
Tak brzy s Vámi na viděnou!

Na místě nebude chybět ani obchůdek Kouzelné školky, tak pokud Vám doma chybí František, Fanynka, Michal, nebo si v autě rádi zpíváte a posloucháte písničky, můžete si udělat radost a získat i věnování přímo od Michala ;-)

25. 01. 2018

Pololetní vysvědčení!

Blíží se vysvědčení, hlavně pro malé prvňáčky jejich první v životě! Nejen prvňáčkové ale všichni naši školní fanouškové užijte si TENTO SLAVNOSTNÍ den! Pokud se náhodou něco úplně nepovedlo, ve druhém pololetí to doladíte a zvládnete ještě líp ;-) Jistě pro děti chystáte nějaké sladké nebo i sportovní překvapení, určitě i zábava v blízké době s Michalem udělá radost. Budeme se těšit, že představení s Michalem z Kouzelné školky bude pro Vás odměnou a společným zážitkem třeba i za první vysvědčení. Odpočiňte si a užijte zasloužené pololetní VOLNO

17. 01. 2018

Celý týden na Déčku Kouzelná školka s Michalem!

Michal nás poprvé v letošním roce baví v Kouzelné školce na Déčku! Díváte se? Snad Vám dělá opět radost svými nápady a vynálezy. A jaké další emoce mimo radost můžeme mít my všichni? I v tom nám Michal pomůže se zorientovat  ve svém NOVÉM pořadu Michalovy nálady! Michalovy nálady jsou stejné jako nás všech! V jaké náladičce ;) bude Michal tento čtvrtek jako krejčí, pomůže mu nějak jeho starý šicí stroj? Sledujte Michalovy nálady na Déčku vždy ve čtvrtek po Kouzelné školce v 17:55!
Nepodléhejme špatným náladám v r. 2018, snažme se být nad věcí :-)

04. 01. 2018

Vítejte v roce 2018 :-)

Milí kamarádi, užili jste si Vánoce? Našli jste pod stromečkem dárečky o které jste si psali Ježíškovi? Pokud ano, tak se muselo všechno skvěle vydařit a užíváte si pohodový vstup do nového roku 2018! Hodně štěstí a zdraví Vám všem!
Tento rok s Kouzelnou školkou a Michalem, který Vás celý rok bude bavit ve všech lokalitách po ČR, občas mrkněte na www nebo facebook, kam se zrovna chystáme,  Vás zároveň budeme celý rok průběžně informovat o BONBÓNKU, který pro Vás máme na Vánoce 2018. 
Věříme, že Vánoce 2018 opravdu dětem začnou o týden dřív již 15.12.! Společně se totiž dostaneme do pohádky WALTA DISNEYHO, který má konečně Prahu ve svém diáři zakroužkovanou, jupííí! Všechny postavy budou v originálním znění v ČJ tak jak je znáte z kin a TV. Jsme moc rádi, že celý rok s Michalem za Vámi můžeme cestovat do divadel, kin, KD, všude tam, kde bydlí malí fanouškové Kouzelné školky a užijeme si společně zábavu, hru, skvělou atmosféru i energii!
V prosinci 2018 se na Vás všechny!!! budeme těšit v Praze a proto tak jako DISNEY kroužkujte si v kalendáři datum 15. nebo 16. prosince, NA VŠECHNY SE TĚŠÍME nejen My z produkce Kouzelné školky, ALE HLAVNĚ všichni z obrovského týmu DISNEY ON ICE, největší světové rodinné revue, letos v prosinci tedy konečně se zastávkou: PRAHA, Česká republika ;-)
p.s. příští zastávka, leden 2019 OSTRAVA, Česká republika ;-))
p.s.2: děti na Slovensku se těší stejně jako u nás a tak třetí zastávka: leden 2019 BRATISLAVA, Slovensko ;-)))

07. 12. 2017

Spuštění Disney On Ice 2018 v ČR

Největší světová rodinná lední revue Disney On Ice přijíždí do České republiky!
Představí celosvětový hit
Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho!
Předprodej vstupenek zahájen od: 8. prosince 2017 ve 12:00 hod. v síti: TICKETPORTAL!!! Více info ZDE!

Novinky.cz: 7.12.2017 na Seznam.cz o Disney On Ice 2018 v ČR: zde!

22. 11. 2017

Jaro 2018 v Praze spuštěno!

13:16 hodin 22.11.

Ticketportal spuštěno: ZDE!

*******************************************************************************************

14:56 hodin 22.11.

Ticketpro spuštěno: ZDE!

*******************************************************************************************

9:25 hodin 22.11.

Milí diváci,

právě jsme spustili online prodej na autorská tématická hodinová představení s Michalem z Kouzelné školky  ZDE na JARO 2018 v Praze!

Během dne 22.11. Ticketportal a Ticketpro spustí své online prodeje i prodej na stovkách poboček všude v ČR! --- po spuštění obou bude zde uvedeno + prolink na obě prodejní sítě!

Těšíme se na vás v r. 2018, užijte si krásný závěr roku 2017!

07. 11. 2017

Spuštění JARO 2018 v Praze info

Mimořádně bude spuštění online prodeje na JARO 2018 v Praze drobně POSUNUTÉ! 

z důvodu probíhajících příprav a plánů NAROZENINOVÉ GALAŠOU - Michal Nesvadba slaví 60! a Disney on Ice 12/2018 do prodeje!

Předběžné termíny v blokaci Městské knihovny v Praze s Michalem z Kouzelné školky v tuto chvíli jsou:

Leden:   X

Únor:     X  ( pololetní prázdniny a JARŇÁKY v Praze :-) moc si to, kdekoliv budete, užijte!

Březen: neděle 18.3. v 10:30 hodin  --- Michal je kvítko!

Květen: sobota 12.5. v 10:30 hodin  ----- Michal na hraní

Červen: neděle 10.6. v 10:30 hodin  ----- Michal k snídani

 

Termín spuštění prodeje a doplnění dat i titulů - garantujeme do: 21.11. 2017

TERMÍN SPUŠTĚNÍ: 22.11. v 9:30 hodin ZDE na www! a během dne postupně v sítích...

 

Děkujeme za trpělivost a moc se na Vás těšíme ještě letos v Praze příští víkend v SOBOTU 18.11. v 15:00 hodin.

Sál má elevaci / velký sklon, místa na balkóně opět elevace/ sklon a vše přímý pohled, žádné sezení jako v halách..., ale jako v divadle!  produkce KŠ

20. 09. 2017

Na Smíchově vás na Narozeninovou Galašou zve MEGABOARD firmy Runners

MEGABOARD na Smíchově Vás od tohoto týdne zve na Narozeninovou Galašou - Michal Nesvadba slaví 60!


 

19. 09. 2017

Tisková konference Narozeninová Galašou :-)

Dnes jsme média informovali o slavnostní události, kterou připravuje Michal z Kouzelné školky na 18.11. v 15:00 hod. v rámci svého kulatého jubilea. Několik fotek z Tiskové konference k Narozeninové Galašou z centra Prahy si můžete již nyní prohlédnout pod bannerem NAROZENINOVÁ GALAŠOU :-) 
Poslední místa z VIP sektoru stále v: Ticketportal, Ticketpro i Ticketstream, ale skvělý výhled i zážitek nabízí všechna místa a za necelé dva měsíce se moc těšíme, že budete s námi v Kongresovém centru u toho! 

Z médií: NOVINKY.CZ o akci napsali ČLÁNEK ZDE!

 

< 1 > | 42x