Kouzelná školka > Michal v Praze info

Michal v Praze info

Předprodej se spouští vždy na celé pololetí v Květnu a Listopadu!

Základní info pro nákup vstupenek:
 

1/ Ticketportal - Prodení místa i online - pro vyhledání zadejte Michal Nesvadba nebo název představení - BEZ přihlášení možný náhled na sál

2/ Ticketpro/Ticketmaster - Prodejní místa i online - pro vyhledání zadejte Michal Nesvadba nebo název představení - NUTNÉ příhlášení

3/ Ticketstream - Prodejní místa i online - pro vyhledání zadejte Michal Nesvadba nebo název představení - BEZ přihlášení možný náhled na sál

4/ viz. formulář, usazení řada a číslo bude uvedeno v mailu nejpozději následující PRACOVNÍ DEN! Nejbližší řada pódiu je uvedena přímo v objednávkovém formuláři níže.

Pravidla prodeje:

1 vstupenka - vždy 1 osoba bez ohledu na věk, SAMOTNÉ DÍTĚ BEZ DOPROVODU v sále MOŽNÉ od 6 let! Do 5 let vč. je nutný doprovod!

2 vstupenky - vždy 2 osoby ( bez ohledu na věk)  plus možnost vzít si 1x dítě do 2let vč. na klín zdarma

3 vstupenky - 3 osoby (bez ohledu na věk ) a možnost vzít si 1x dítě do 2 let vč. na klín zdarma

4 vstupenky 4 osoby ( bez ohledu na věk ) a možnost vzít si 1 nebo 2x děti do 2 let vč. na klín zdarma

název místo cena
Michalova brnkačka - Michal Nesvadba
(17.11.2018 - 10:30)
14. řada (sobota - Státní svátek)
Městská knihovna v Praze 1 195,00
ks
Michal je kvítko! - Michal Nesvadba
(9.12.2018 - 10:30)
10. řada (neděle)
Městská knihovna v Praze 1 195,00
ks

INSTRUKCE:

Dítě 1rok nebo 2leté v doprovodu dvou platících (nejedná se jen o dospělé) je zdarma (sedí na klíně). Pokud je dítě 1rok nebo 2roky s jedním platícím, pak vždy musí mít svou vstupenku i v tomto věku!

Tříleté děti musí mít svou vstupenku

 

Počítejte věk dětí v temínu představení, né v době nákupu předem!

 

Způsob zakoupení a úhrady přes formulář výše:

1/ Hotově - vždy proběhne usazení a zaslání tohoto mailem, následně do 7dní musíte vstupenky vyzvednout a zaplatit hotově  (nelze kartou) na naší agentuře Pragokoncert, U Bulhara 3, Praha 1 - otvírací hodiny, přesnou adresu i bližší info, jak se k nám dostanete, obdržíte mailem!

2/ Bankovním převodem - opět Vám přijde usazovací a instrukční mail, tam bude mj. uvedeno číslo účtu a variabilní symbol pod kterým je nutno úhradu provést. Dále počítejte, že k celkové ceně vstupenek budete platit 20,-Kč vč. dph za následné zaslání vstupenek domů poštou ( opravdu zkontrolujte svou správně uvedenou adresu, mimo kontroly mailu bez kterého toto nelze vůbec provést).

3/ Dobírkou - usazovací mail Vám přijde tak jako v obou předchozích případech, opravdu NAPROSTO klíčová je však adresa a tu tedy opravdu zkontrolujte důkladně. Očekávejte dobírku z pošty nejdéle do 5ti dní, pokud se tak nestane, zavolejte nám nebo na poštu, stává se, že Č.pošta oznámení do schránky nedá, nebo ho někdo vyndá, pak se může stát zbytečné vrácení vstupenek na naši adresu, + jako nevyzvednuto a marné poštovné 80,-Kč bychom pak za tento úkon účtovali bohužel Vám.

Stálá pražská scéna: Městská knihovna Praha 1, Mariánské nám.č.1 -vedle Magistrátu! ( div.sál - zpředu - schody dolů )
náhled na sál viz. fotogalerie. Pozor centrum Praha 1- modrá zóna, v okolí parkovací hodiny!