Kouzelná školka > Majda v Praze info

Majda v Praze info

Předprodej se spouští vždy na celé pololetí v Květnu a Listopadu! Vstupenky pouze do PRAHY jsou v prodejích sítích- zde prokliknete: Ticketpro - Místa prodeje - napište místo ! Ticketportal - Místa prodeje - abecedně podle místa !

Majda v Praze info

 

Základní info pro nákup vstupenek:
Změna předprodeje je z důvodu větší dostupnosti PROTO:

 

1/ Ticketportal - bez registrace se můžete podívat na obsazenost sálu, obsazenost sálu najdete i u Ticketpro s tím, že se základně zaregistrujete, nejde o žádné osobní údaje a jejich střádání, jednoduše uvedete cokoliv na několik dotazů pro získání přístupu a hesla.

2/ Není třeba si vůbec dělat rezervaci na jméno, platit přes BÚ, dobírkou atd. tyto způsoby nákup vstupenek prodražuje, proto jsme využili sítí a je možné na stovkách míst-- v Praze v každé větší ulici na všech městských částech, ale i ve všech větších městech ČR si nyní do Prahy PŘÍMO v obchodě zakoupit vstupenky, které si můžete vybrat dle aktuální obsazenosti sálu.

3/ OPRAVDU prohlédněte hlavně políčka PRODEJNÍ MÍSTA - právě prodejní místa jsou hlavní důvod naší změny, jsou dostupná - časově velice příjemné otvírací hodiny většinou až do večera i víkendy ( jedná se o cestovky, hotely, Tipsporty, Infocentra, Knihkupectví atd.)

4/ Víme a chápeme, že změna je vždycky mírně složitá situace - věříme však, že PRODEJNÍ MÍSTA - možnost náhledu do sálu přes www online bude pro vás skutečně výhodnější a dostupnější možnost zakoupení vstupenek.

5/ V pátek před víkendem konání se vždy v aktualitách objeví poslední info, jakákoliv změna ale také to, že vstupenky budou nebo nebudou v den konání před představením přímo v Knihovně v prodeji, jaká jsou volná místa si opět můžete prohlédnout přes obě sítě, každá má svou polovinu sálu k prodeji a volná místa si převedeme pro diváky k zakoupení v předsálí.

INSTRUKCE:

Dítě 1rok nebo 2leté v doprovodu dvou platících (nejedná se jen o dospělé) je zdarma (sedí na klíně). Pokud je dítě 1rok nebo 2roky s jedním platícím, pak vždy musí mít svou vstupenku i v tomto věku!

Tříleté děti musí mít svou vstupenku

 

Počítejte věk dětí v temínu představení, né v době nákupu předem!

 

Způsob zakoupení a úhrady přes formulář výše:

1/ Hotově - vždy proběhne usazení a zaslání tohoto mailem, následně do 7dní musíte vstupenky vyzvednout a zaplatit hotově  (nelze kartou) na naší agentuře Pragokoncert, U Bulhara 3, Praha 1 - otvírací hodiny, přesnou adresu i bližší info, jak se k nám dostanete, obdržíte mailem!

2/ Bankovním převodem - opět Vám přijde usazovací a instrukční mail, tam bude mj. uvedeno číslo účtu a variabilní symbol pod kterým je nutno úhradu provést. Dále počítejte, že k celkové ceně vstupenek budete platit 20,-Kč vč. dph za následné zaslání vstupenek domů poštou ( opravdu zkontrolujte svou správně uvedenou adresu, mimo kontroly mailu bez kterého toto nelze vůbec provést).

3/ Dobírkou - usazovací mail Vám přijde tak jako v obou předchozích případech, opravdu NAPROSTO klíčová je však adresa a tu tedy opravdu zkontrolujte důkladně. Očekávejte dobírku z pošty nejdéle do 5ti dní, pokud se tak nestane, zavolejte nám nebo na poštu, stává se, že Č.pošta oznámení do schránky nedá, nebo ho někdo vyndá, pak se může stát zbytečné vrácení vstupenek na naši adresu, + jako nevyzvednuto a marné poštovné 80,-Kč bychom pak za tento úkon účtovali bohužel Vám.

Stálá pražská scéna: Městská knihovna Praha 1, Mariánské nám.č.1 -vedle Magistrátu! ( div.sál - zpředu - schody dolů )
náhled na sál viz. fotogalerie. Pozor centrum Praha 1- modrá zóna, v okolí parkovací hodiny!