Kouzelná školka > Disney On Ice v ČR

Největší světová rodinná lední revue Disney on Ice přijíždí do České republiky!
Představí celosvětový hit
Ledové Království a další nesmrtelné postavy z pohádek Walta Disneyho!
Předprodej vstupenek zahájen: 8. prosince 2017 - v síti: TICKETPORTAL - online ZDE!!!
Mediální partner: Rádio IMPULS!

 

 

Pořiďte si svou vstupenku na termín v OSTRAVĚ již nyní! NEVÁHEJTE se zakoupením, nejlepší místa stále v prodeji! 

Myšák Mickey, Myška Minnie, Kačer Donald a Goofy vás zavedou do kouzelného pohádkového světa ve velkolepé lední show Disney On Ice - Reach For The Stars. Objevte magický svět Ledového království s Annou, Elsou a veselým sněhulákem Olafem a zazpívejte si s nimi legendární písně jako “Najednou” a “V létě”. Proplujte hlubinnou vodní říší s Ariel za zvuků Sebastianovy krabí kapely, ocitněte se Na Vlásku s Locikou a Evženem Houžvičkou za doprovodu sborového zpěvu banditů z hostince U zmuchlaného káčátka a v neposlední řadě zažijte “Tenhle příběh náš, který starší je než čas“ - tedy nesmrtelnou klasiku Kráska a zvíře v této oslňující bruslařské podívané!

Nezapomenutelné dobrodružství s Myšákem Mickeym, Myškou Minnie a jejich přáteli z Disneyho království můžete vidět v jedinečné show Disney On Ice - Reach For The Stars v pražské Tipsport aréně (15. a 16. 12.2018) a také v ostravské Ostravar aréně (15.1.2019).

Po tříleté pauze se tak do České republiky vrací Disney On Ice, originální lední revue s nesmrtelnými Disneyho příběhy, který každý zná. Disney On Ice láme rekordy v návštěvnosti po celém světě a již po několikáté si ji můžete vychutnat v době vánočních svátků také u nás!

Nezapomenutelný audiovizuální zážitek, profesionální bruslařské výkony, originální kulisy a ladnou choreografii za doprovodu oblíbených Disneyho hudebních hitů zajišťuje Feld Entertainmnet.

Disney On Ice - Reach For The Stars to je nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!


Novinky.cz článek Disney přijede bavit děti do ČR, vstupenky již v předprodeji:  7.12. 2017 online článek zde!

Termíny představení:

 

Ostravar Aréna Ostrava:

  • 15. - 16. 1.  2019 (2x v 18:00h.)

Lední revue vám přináší agentura Pragokoncert. Více info na www.disneyonice.com/reach-for-the-stars

 

Video z představení zde: www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=6AW4rERCP7U

 

O Feld Entertainment

Feld Entertainment je jedna z vedoucích společností pořádajících živá rodinná vystoupení, která vždy potěší duše všech diváků a zanechají tak nesmazatelné vzpomínky pro každého z 30 milionů návštěvníků každý rok. Produkce Feld Entertainment se objevila ve více než 70 zemích na 6 kontinentech se svými show jako Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, Monster Jam®, Monster Energy Supercross, Nuclear Cowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! a Marvel Universe LIVE! Více info na www.feldentertainment.com.

více info na www.disneyonice.czwww.disneyonice.com

Disney On Ice – Reach For The Stars

 

The Biggest family ice show Disney On Ice is coming to Czech republic featuring the box office smash hit Disney’s Frozen and other timeless characters from the Walt Disney´s fairytales!

Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck and Goofy set the stage for a star-studded talent extravaganza as Disney On Ice presents Reach For The Stars. Unleash the magic with Anna and Elsa and the hilarious snowman, Olaf, as they sing captivating songs like “Let it Go” and “In Summer.” Life is the bubbles when Sebastian strikes up his hot crustacean band. Get tangled up with a chorus of harmless hooligans when they get a visit from the spirited Rapunzel and her charming ally, Flynn Rider. Relive a “Tale as Old as Time” – the timeless classic Beauty and the beast in a dazzling skating spectacle!

You can experience this unforgettable adventure with Mickey Mouse, Minnie Mouse and their friends from the endless world of Disney’s kingdom in this unique Disney On Ice – Reach For The Stars show, at Tipsport Arena in Prague (15th and 16th December 20th) and Ostravar Arena in Ostrava (15th January 2019).

After a 3-year break, the largest family ice show Disney On Ice returns to the Czech Republic. The one and only original Ice show, created of the most spectacular Walt Disney´s fairytales is reaching huge amount of sales around the world and you can enjoy this show again during the Christmas time in the Czech republic!

 An unforgettable audio-visual experience, a professional ice-skating performances, original scene, exciting choreography accompanied by famous Disney´s music hits produced by Feld Entertainment.

 Disney on Ice – Reach For The Stars – It’s an unforgettable experience for the whole family!

Ostravar Arena Ostrava:
15. - 16. 1.  2019 (18:00)

This ice show is brought by the Pragokoncert agency. For more information, visit www.pragokoncert.com and www.disneyonice.cz.

Tickets available on Ticketportal (www.ticketportal.cz)

 

Disney On Ice v Praze

Pravidla pro kupující:

ceny: VIP: 1.500,- / prostor na ploše: 1.290,- / 990,- / tribuny: 890,- / 590,- / 490,-

  1. Děti 1 a 2leté v doprovodu 2x platících v případě, že sedí na klíně rodičů zdarma (rozhodující pro posouzení věku je termín představení nikoli datum nákupu vstupenek)
  2. Děti 3leté a starší musí mít svou vstupenku, cena vstupenky je jednotná, stejná pro dospělého i dítě - vstup turniketovým zařízením
  3. Během představení platí zákaz pořizování audio a video záznamů. Fotografování je dovoleno pro soukromé účely
  4. Slevu pro držitele karet ZTP a ZTP/P je možné uplatnit pouze u Pragokoncertu následujícím způsobem: - vozíčkář - sektor na ploše - Golden Circle (450,-Kč) - doprovod vozíčkáře - sektor na ploše Golden Circle (450,-Kč) - ZTP a ZTP/P a doprovod - místa dle výběru na tribuně - neplatí pro zónu Golden Circle (450,-Kč)
    Disney On Ice v Praze

Tipsport Aréna, Praha 7 Holešovice při produkci Disney on Ice bylo již uvedeno:

15.12.2018, DISNEY ON ICE - Reach For The Stars, Tipsport Aréna, Holešovice, Praha 7

19.12.2015, DISNEY ON ICE - 25 let Ledové fantazie, Tipsport Aréna, Holešovice, Praha 7

19.12.2014, Disney ON ICE - Magical Ice Festival, Tipsport Aréna, Holešovice, Praha 7,

3.12.2011, DISNEY ON ICE - Princezny a hrdinové, Tesla Aréna, Holešovice, Praha 7,

11.12.2010, DISNEY ON ICE - Dobrodružství v Disneylandu, Tesla Aréna, Holešovice, Praha 7

20.12.2009, DISNEY ON ICE - Mickey & Minnie’s Amazing Journey, Tesla Aréna, Holešovice, Praha 7

20.12.2008, DISNEY ON ICE - Princess Classics, Aréna HC Sparta Praha 7