Kouzelná školka > Disney On Ice v Praze!

Blíží se závěr roku a termín spuštění  prodeje NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÉ RODINNÉ LEDNÍ REVUE!
Věříme, že se těšíte jako my :-) ! Již brzy se dozvíme název titulu pro ČR a SR!

  • Show dates

Praha:           14. Friday, 15. Saturday, 16. Sunday       DECEMBER 2018

Ostrava:        15. Tuesday, / 16. Wednesday            JANUARY 2019

Bratislava:    18. Friday, 19. Saturday, 20. Sunday      JANUARY 2019

Nejnavštěvovanější projekt  který celosvětově baví naprosto všechny generace, v českém jazyce, s originálními hlasy postav tak, jak je znáte z kin i TV obrazovek, s písničkami které všichni milujeme a které nebudou chybět!
Čeká nás konečně show na které pracují obrovské týmy těch nejtalentovanějších lidí z různých oborů a zemí a kteří umí Disneyho pohádky oživit a vtáhnout nás do poutavého děje. Úžasné efekty v prostoru celé ledové plochy které umí neuvěřitelně měnit atmosféru i náladu nás všech v hale, budeme se skutečně bát, budeme prožívat napětí za naše hrdiny, budeme slavit i se smát!

Rok 2017 uzavíráme slavnostním programem Narozeninové Galašou Michala Nesvadby 18.11. v Kongresovém centru, kterým nás provede Leoš Mareš. 
 

Závěr roku 2018 nám zpříjemní DISNEY ON ICE, rodinný program, který nebyl zatím překonán! Jsme moc rádi, že Mickey, Minnie, princezny Anna a Elsa,  ale i Olaf a další postavy z Disneyho pohádek se tak potkají i s vámi!

Vážíme si toho, že jste s  vašimi dětmi u akcí a událostí které realizujeme!  Moc se na vás těšíme! :-)  produkce

************************

naposledy bylo v ČR uvedeno

25 Years of Ice Fantasy! - 25 LET ledové fantazie! (2015)

Velkolepá bruslařská show zavede diváky během jednoho ledového dobrodružství do čtyř vzdálených zemí!

19. a 20. 12. 2015 – Tipsport Arena Praha – Oslavte společně s myšákem Mickeym a myškou Minnie 25 let působení Disney on Ice v Evropě v jedinečném ledovém dobrodružství, které vás zavede do čtyř magických míst! Disney on Ice: 25 Years of Ice Fantasy vtáhne diváky do fantastického světa plného zábavy. Čtyři představení proběhnou 19. a 20. prosince v Tipsport Areně Praha. Vstupenky v předprodeji od 10. 8. 2015.

Disney on Ice vás zve na nezapomenutelné prázdniny se všemi vašimi oblíbenými Disneyho postavičkami. Myšák Mickey, myška Minni, Goofy, kačer Donald a Daisy vás provedou kouzelným světem Disneyho Lvího krále, Malé mořské víly a Petra Pana. Navštívíte také zimní říši jedné z nejúspěšnějších animovaných pohádek všech dob – Ledového království. Díky mezinárodnímu týmu oceňovaných bruslařů, vzrušující choreografii, Disneyho hudebním hitům i rock'n'rollové klasice zažije celá rodina úžasnou cestu do vzdálených krajin, aniž by opustila svá místa!

Tipsport Arena Praha zažije scény plné hudby a kouzel, představí čtyři jedinečné světy plné bouřlivých pirátů, karibských rytmů a dojemných okamžiků. Se Simbou, Timonem a Pumbou prozkoumají návštěvníci africkou divočinu, s Ariel proplují mořskou hlubinnou vodní říši a než odletí do Země Nezemě za Zvonilkou, procestují Londýn s Petrem Panem a Wendy. Nebude chybět ani cesta do Arendelle, kde diváci zažijí nevídaná dobrodružství s královskými sestrami Annou a Elsou, drsným horalem Kristoffem a oblíbeným obětavým sněhulákem Olafem.

Je to mimořádná podívaná a rodinná dovolená prožitá během jednoho neuvěřitelného a magického představení,“ říká producent Kenneth Feld, „opravdu budete mít pocit, že cestujete s Mickeym, Minnie i jejich přáteli.“

Lední revue 25 Years of Ice Fantasy vytvořil tým odborníků, kteří jsou oceňováni pro své schopnosti přivést pomocí pohybu a designu každý z Disneyho světů k životu.

Jerry Bilik ( režie) - člen tvůrčího týmu po 30 představení Disney on Ice, aranžoval hudbu pro nespočet seriálů, jako jsou Starsky a Hutch a Charlieho andílci, hudební koordinátor pro The 31st Annual Emmy Awards.

Patty Vincent (režie - Ledové království) - režírovala nespočet ledních revue a pódiových představení Feld Entertainment, mj. Disney On Ice presents Rockin´ Ever After, Dare to Dream a Treasure Trove. Kariéru u Feld Entertainment začínala před 31 lety jako bruslařka a postupně se vypracovala na pozici Character Development Director pro všechna představení z produkce Disney On Ice. Ve své roli vymýšlí  jednotlivé scény, pohyby postav a jejich kompletní animace pro jednotlivá lední revue. Dále pak působí na pozici co-director projektů Playhouse Disney Live! a High School Musical Summer Celebration.

Cindy Stuart (choreografie) - čtyřnásobně nominovaná na cenu Choreograf roku profesionální bruslařskou asociací a také nominovaná na cenu Sonja Henie 2014, na mnoha projektech spolupracovala s olympijským medailistou Robinem Cousinsem, pracovala na choreografii pro americkou šampionku Gracie Gold, bronzovou medailistku Mirai Nagasu, světové a olympijské vítěze Xue Shen a Hongbo Zhao a také podporovala olympijské vítěze Jamieho Salé a Davida Pelletiera, spolupodílela se na choreografiích pro řadu produkcí Disney on Ice, mj. Disney On Ice presents Frozen.

The Late Robert Smith ( scénograf) - k jeho divadelním realizacím patří např. Hair v r. 2001 ve Wandsworth Theater, svétová premiéra Bingo, oceňovaný muzikál v Los Angeles Stephen Sondheim´s Assasins and Dorian. K jeho filmovým počinům patří Session Man ( vítěz Oscara) a Contact ( nominace na Oskara).

Arthur Boccia ( kostýmy) - pracoval 14 sezón jako hlavní asistent zesnulého Dona Footeho, návrháře pro Ringling Bros. and Barnum and Bailey, má zkušenosti z práce na Broadwayi (např. Pal Joey), filmu i televize. Vytvořil kostýmy pro 10 představení Disney on Ice.

Patrick Dierson ( světelný design) - podílel se např. na MTV Video Music Awards a světové tour Shakiry, nominován na Emmy Awards za svou práci na September 11th, hudební telethon America: A Tribute to Heroes.

 

O Feld Entertainment

Feld Entertainment je jedna z vedoucích společností pořádajících živá rodinná vystoupení, která vždy potěší duše všech diváků a zanechají tak nesmazatelné vzpomínky pro každého z 30 milionů návštěvníků každý rok. Produkce Feld Entertainment se objevila ve více než 70 zemích na 6 kontinentech se svými show jako Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, Monster Jam®, Monster Energy Supercross, Nuclear Cowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! a Marvel Universe LIVE! Více info na www.feldentertainment.com.


 

více info na www.disneyonice.czwww.disneyonice.com

 

 

Disney On Ice v Praze

Disney On Ice v Praze

Pravidla pro kupující:

ceny: VIP: 1.500,- / prostor na ploše: 1.290,- / 990,- / tribuny: 890,- / 590,- / 490,-

  1. Děti 1 a 2leté v doprovodu 2x platících v případě, že sedí na klíně rodičů zdarma (rozhodující pro posouzení věku je termín představení nikoli datum nákupu vstupenek)
  2. Děti 3leté a starší musí mít svou vstupenku, cena vstupenky je jednotná, stejná pro dospělého i dítě - vstup turniketovým zařízením
  3. Během představení platí zákaz pořizování audio a video záznamů. Fotografování je dovoleno pro soukromé účely
  4. Slevu pro držitele karet ZTP a ZTP/P je možné uplatnit pouze u Pragokoncertu následujícím způsobem: - vozíčkář - sektor na ploše - Golden Circle (450,-Kč) - doprovod vozíčkáře - sektor na ploše Golden Circle (450,-Kč) - ZTP a ZTP/P a doprovod - místa dle výběru na tribuně - neplatí pro zónu Golden Circle (450,-Kč)

Disney On Ice v Praze

Tipsport Aréna, Praha 7 Holešovice při produkci Disney on Ice bylo již uvedeno:

19.12.2015, DISNEY ON ICE - 25 let Ledové fantazie, Tipsport Aréna, Holešovice, Praha 7

19.12.2014, Disney ON ICE - Magical Ice Festival, Tipsport Aréna, Holešovice, Praha 7,

3.12.2011, DISNEY ON ICE - Princezny a hrdinové, Tesla Aréna, Holešovice, Praha 7,

11.12.2010, DISNEY ON ICE - Dobrodružství v Disneylandu, Tesla Aréna, Holešovice, Praha 7

20.12.2009, DISNEY ON ICE - Mickey & Minnie’s Amazing Journey, Tesla Aréna, Holešovice, Praha 7

20.12.2008, DISNEY ON ICE - Princess Classics, Aréna HC Sparta Praha 7